Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 28 Maj 2006 08:30
    rafi0505
    Poziom 1  

Posiadam mercedesa 124 2.0D sedan '89 od pewnego czasu nie świeci mi podswietlenie kokpitu oraz deski rozdzielczej (zegarów).Cała ta historia zaczęła się od tego że prawdopodobnie inaczej włożyłem żaróweczkę od podświetlenia przełączników wybierania rodzaju nawiewówi chyba zrobiłem jakieś zwarcie wkładając tą żaróweczkę, bo wtedy zgasło mi podświetlenie kokpitu a za jakiś czas (może miesiąć) zgasło również podświetlenie zegarów.Mam z tym problem bo sam nie moge tej usterki naprawić. Nadmieniam,że wymieniłem zaróweczki w podświetleniu zegarów oraz pozostałych elemętach podświetlenia kokpitu i to też nie pomogło. Proszę o pomoc-ewentualną podpowiedz jak uporać sie z tym problemem. Dziekuję i pozdrawiam Rafał. (rafi0505@tlen.pl)

• Pomocny post
    #2 28 Maj 2006 09:20
    Jacek79
    spec od auto-elektro

w zrdarach jest bezpiecznik (oprawka wyglada jak od żarówki ale ma czerwony kolor) pernie poleciał, ewentualnie sprawdz ściemniacz bo czasami tez szwankuje

• Pomocny post
    #3 28 Maj 2006 14:21
    Gerri
    Spec od Mercedesów

Jeżeli nawali ten bezpiecznik, to jednak zestaw wskaźników świeci. Jestem za odlutowaną bkaszką w potencjometrze ściemniacza. Nie będę bliżej opisywał: wyjmij licznik, obejrzyj potencjometr i będziesz wiedział o co chodzi.

• #4 12 Kwi 2010 08:13
    jurekq1
    Poziom 10  

Witam.
    Mam pytanie odnośnie podświetlenia deski rozdzielczej czy po odlutowaniu tej blaszki potencjometru nie będzie podświetlenia lub będzie ale minimalne.
    i czy jest jakiś bezpiecznik od podświetlenia.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty