Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gadu-Gadu zmiana hasła. Zmiana hasła nie powiodła się.

Adek8703 09 Cze 2006 21:38 17598 21
  • #1 09 Cze 2006 21:38
    Adek8703
    Poziom 12  

Witam

Mam problem mianowicie nie moge zmienić mojego hasła do serweru gg pisze na początku ze łączy sie z serwerem a pózniej ze zmiana hasła sie nie powiodła i żeby spróbować później, w tym sęk ze póżniej próbuje juz kilka miesięcy i cały czas to samo :| za pomoc wielkie dzięki!

• #2 09 Cze 2006 21:41
    Artee18
    Poziom 22  

Instalowałeś jeszcze raz nowe gg??jeśli tak to sprawdź firewalla albo antywira jak masz czy ma dostep gg

• #3 09 Cze 2006 21:59
    Adek8703
    Poziom 12  

instalowałem gg jak miałem format( zastawiałem pliki z kontaktami itp a pozniej wklejałem do nowego gg), a antywira i fajer cośtam nie posiadam jakieś sugestie??

• #4 10 Cze 2006 16:45
    punisher999
    Poziom 16  

Sugestie tak. Zainstaluj antyvira i fajercośtam. Oraz zmień komunikator.

EDIT:
    Możesz jeszcze zainstalować sobie starszą wesje gg np 6.0 lub 6.1 i tam spróbowac.

• #5 11 Cze 2006 11:52
    Majtol
    Poziom 12  

Napisz jaka wersje masz GG. NAjnowsze maja bardzo wiele bledów i cieszko cos w nich zrobic.Polecam taj jak kolega wyżej..wersje sztarsza, najlepiej 6.0

• #6 11 Cze 2006 14:09
    Adek8703
    Poziom 12  

a jak sprawdzić wersje gg??:|

• #7 11 Cze 2006 14:19
    rob321
    Poziom 17  

Witam!
    Ja dawno przestałem korzystać z gg ale z tego co pamiętam to żeby sprawdzić wersje używaną gg to trzeba kliknąć pomoc a potem "o programie" jeżeli coś pokręciłem to serdecznie przepraszam
    pozdrawiam
    r.s

• #8 11 Cze 2006 14:19
    eweryst
    Poziom 15  

w menu gg powinienes miec zakladke "o programie" czy cos w tym stylu i tam bedzie wersja prgramu :)

• #9 11 Cze 2006 18:50
    Adek8703
    Poziom 12  

Dzięki

Czyli moja wersja gg to 6.0 i to ona jest powodem mojego kłopotu??

• #10 11 Cze 2006 21:13
    eweryst
    Poziom 15  

z gg to wogole saq dziwne historie ... ostatnio mialem problem poniewaz importowalem kontakty i nie mogl przestac anulowalem ale w sumie i tak sciaglo mi kontakty :P a co do tego ze nie mozesz zmienic hasla to proponuje sprobowac u kogos innego sprobowac mozesz, poniewaz mialem kiedys tez ze niemoglem u siebie na kompie zrobic ani za importowac kontaktow. Ale jakos bylem gdzies indziej i bez problemu moglem wszystko robic :)

• #11 11 Cze 2006 21:19
    TONI_2003
    Moderator

Szanowni koledzy jeśli programy antywirusowe oraz zapory będą dobrze poustawiane to nie będziecie zwalać winy na GG czy Windowsa i wszystko będzie cacy !

• #12 11 Cze 2006 22:24
    Adek8703
    Poziom 12  

nie mam zadnej zapory ani anty wira więc one odpadają, mam xp a o ile mi wiadomo on ma "wbudowaną" jakąś zapore i moze to właśnie ona jest powodem??

• #13 12 Cze 2006 08:54
    Majtol
    Poziom 12  

Z GG są ostatnio takie problemy ze masakra. JA sie juz przezucilem na TLENA i polecam.. GG to shit!!!

• #14 12 Cze 2006 09:12
    eweryst
    Poziom 15  

w sumie racja gg to shit :P nie dosc ze muli kompa to jeszcze sie tnie.... a co do zmiany chasla niestety musisz wylaczyc zapore "wbudowana" i wtedy sprobowac albo jak mowilem wczesnije skorzystac od kogos nnego z kompa ;)

• #15 12 Cze 2006 10:59
    Adek8703
    Poziom 12  

wyłączyłem tą zapore i teraz odrazu wyskakuje mi: nie można połączyć sie z serwerem rejestracyjnym spróbuj ponownie póżniej :cry:

Nie chce kombinować na innym kompie bo boje sie ze zmienie hasło i nie będe mogł połączyć sie na swoim kompie z gg

Niech ktoś mi coś jeszcze dradzi z góry DZIĘKI !

• #16 12 Cze 2006 15:30
    punisher999
    Poziom 16  

Jestem niemal pewnien że to wina gg. Po prostu zmień komunikator z którym nie bedziesz miał problemu.
    Im wyższa wersja gg tym więcej ma błędów. <-- z autopsji

• #17 12 Cze 2006 19:03
    Adek8703
    Poziom 12  

jakoś się przekonałem do gg i mam do niego sentyment, jeśli zainstaluje tlena to utrace liste kontaktów itp z gg??

• #18 12 Cze 2006 20:17
    artur.lubin
    Poziom 25  

Mnogość błędów w Gadu Gadu spowodowała, że zrezygnowałem z tej formy komunikacji.

Przykład błędu: Piszę dane rejestracyjne i przy potwierdzeniu wyskakuje, że nie można zaktualizować danych, a w rzeczywistości są one poprawione. Obecnie korzystam jedynie ze SKYPE.

Odpowiedź dla kolegi wyżej: nie stracisz kontaktów. Po instalacji programu Tlen przejmie on kontakty z GG.

• #19 14 Cze 2006 19:37
    punisher999
    Poziom 16  

Polecam AQQ. Są jeszcza inne komunikatory np connect, miranda. Wpisz w google "komunikatory" albo "alternatywa gadu gadu" Komunikatorów jest cała masa a tych co obsługują protokuł gg jest coś koło 10. Naprawdę jest z czego wybierać.

• #20 14 Cze 2006 23:30
    oleksy009988
    Poziom 20  

Polecam przeinstalować GG na najnowszą dostęopną wersję czyli 7.1 bulid 6, a wszystko powinno działaś. Tylko nie craków GG, bo w tedy możesz mieć problemy... Zmień hasło na czystym programie.

Dodano po 4 [minuty]:

Odnośnie wypowiedzi:

Majtol napisał:
    NAjnowsze maja bardzo wiele bledów i cieszko cos w nich zrobic.

Trochę się mylisz, bo najnowasze nie mają wiele błędów. Tylko jeśli ktoś używa nieoficjalnych wersj beta, tak jak to było z wersją 7, to się nie ma co dziwić, że się komputer wiesza czy coś. Wersje beta przeznaczone są dla betatesterów, którzy testują i piszą do programistów, jeżeli coś jest nie tak. A Wy zwykli, szarzy użytkownicy, dorywacie taką wersję, i od razy mieszacie ją z błotem, że to niedziała, że to jest źle. Wasz błąd, wasza wina.

• #21 15 Cze 2006 08:24
    eweryst
    Poziom 15  

ja jakos sciagalem zawsze normlana wersje ze stronki nie beta i jakos zawsze mialem problemy .... zawsze mialem podobne problemy .... a ostatnio spotkalem sie nawet z tym, że niby ta wspaniala najnowsza wersja gg jest taka dobra ze nie mozna bylo sie zarejestrowac .....

• #22 15 Cze 2006 09:27
    oleksy009988
    Poziom 20  

To już raczej wina tylko po Twojej stronie albo Twojego dostawcy neta. GG jest bardzo dobre, i ma niewiele błędów. Jedyne problemy GG to serwery, które czasem mają problemy, choć zdaża się to ostatnio bardzo, bardzo żadko.

Szybka odpowiedź lub zadaj pytanie
Dziękuję Ci. Ta wiadomość oczekuje na moderatora.
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME