X

Gramofon... Tani... Do domu...

13 Jun 2006 21:47 MIMis_Audio
  • #1 13 Jun 2006 21:47
    Mis_Audio
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    Witam wszystkich chciałem sobie zrobić gramofon jak najtańszy do domu i do zabawy w domu oczywiście w dj-a:) Podłączyć chciałbym go do wzmacniacza technics su-v470... Bardzo proszę o pomoc
    pozdrawiam
    Mis_Audio
  • #2 16 Jun 2006 10:18
    tabi111
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    witaj gs 424 adam
  • #3 16 Jun 2006 17:43
    aca
    Level 29  
    Helpful post? (0)
    Hi,
    budowa gramofonu nie jest prosta i gdybys nawet posiadal dostep do parku maszyn : tokarka, frezarka itd. plus odpowiednie materialy to (ja w to osobiscie watpie -bez urazy !) najwyzej mozesz zbudowac gramofon wybitnie do sluchania muzyki w domu. Gramofony do DJ-ki pracuja na silnikach bezpaskowych "direct drive" i wykonanie takiego w warunkach amatorskich jest prawie niemozliwe. Kup sobie uzywanego Reloopa lub Omnitronika (sa w miare tanie ) i baw sie tym.
    Pozdrowienia.

P.S. Adam ma wprawdzie silnik liniowy, ale moment obrotowy jest maly wiec do skrobania ;-) na plycie sie nie nadaje. Szkoda katowac tak zacny sprzet ( mam na szczescie dwa takie - jak nowki ).
  • #4 18 Jun 2006 12:34
    Jon-X
    Level 28  
    Helpful post? (0)
    Używana Unitra w dobrym stanie wystarczy ci. Ewentualnie możesz kupić Reloopa RP1000 gdzieś na allegro - używkę. Wystarczy.
  • #5 19 Jun 2006 20:45
    scut
    Level 14  
    Helpful post? (0)
    wejdz na ebay.de tam masz tego mnóstwo, za rozsądne pieniądze ( Plattenspieler i Turntables ) - najgorzej z przesyłką ale "dla chcącego nic trudnego" - ja za 9 euro ( :!: ) zanabyłem mikser, który u nas kosztuje dokładnie 280 zł :-)

Za przesyłkę nie pamiętam ile, cena nie przekroczyła 40 zł na zlotowki

pozdrawiam
  • #6 26 Jun 2006 11:14
    pepek0206
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    A co polecacie tylko i wyłącznie do słuchania muzyki?
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products