Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

BEKO opinie na temat firmy

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Co kupić? -> Co kupić Archiwum -> BEKO opinie na temat firmy
Autor
Wiadomość
sebbla
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Skierniewice

Post#1 Post autora tematu 15 Cze 2006 13:52   

BEKO opinie na temat firmy

Witam,
chce zakupić pralkę BEKO WMD24560 i lodówke BEKO CS27C. Poszukuje osób majacych doczynienia z tą firmą i opinie. Kieruje się głównie ceną bo na komplet nie moge przeznaczyć (niestety) więcej niż 2000zł. Osobiście znam firme z dawnych lat i raczej mam pozytywną opinie. Natomiast wiem że wiele sie na rynku zmieniło i np. WHIRLPOOL był 8-9 lat temu ok, a teraz omijam go z daleka. Nie orientuje się jak stoi BEKO w tej chwili a ceny są bardzo atrakcyjne i bardzo mnie kusi zakup tych urządzeń. Jak dla mnie to musi pochodzić 5-7 lat, później moge wyrzucić bo rynek jest tak nasycony że ciągle musi być rotacja i skończyły się czasy pralek "żyjących" po 15 lat i nie interesują mnie opinie typu "bo moja pralka czy lodówka chodzi 10 lat". Chce żetelną opinie na temat firmy biorąc pod uwage max do 4 lat do tyłu exploatacji choć tak naprawde chyba niewiele wspólnego tamte urządzenia maja do obecnych. Z góry dziękuje .
Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 15 Cze 2006 13:52   

Powrót do góry

Kamil929
Poziom 10
Poziom 10

Post#2 13 Maj 2007 15:24   

Re: BEKO opinie na temat firmy

moja mama ma tką pralkę i bardzo ją sobie chwali.
A moi znajomi ma lodówke Beko i działa bezawaryjnie jakieś 1,5 roku
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Co kupić? -> Co kupić Archiwum -> BEKO opinie na temat firmy
Strona 1 z 1