Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Paczki na gdn30/200i gds 30/30

_eddie_ 26 Cze 2006 16:27 4291 12
  • Paczki na gdn30/200i gds 30/30
    Mialem wczesniej kolumienki pod gds ale przyszly z naprawy inne glosniki do nich... i biedne znowu zostaly bezdomne. Nie moglem tego tak zostawic ale tez nie mialem pomyslu w co je wsadzic ( ;) ).A ze robie wlasnie dwie kopie znajdujacych sie tu na DIY paczek pod estradowce STX (gdn30/200) to zrobilem sobie jeszcze 2 takie pudla. Jako, ze pracuje w zakladzie, gdzie produkuje sie meble to mam dostep do wielu zabawek wiec zrobienie takich skrzyneczek zajmuje malo czasu. A wiec - jako, ze pudla sa wielkie balem sie jak to zagra. Nie mialem o co - gra super. Wiadomo - bas jest ale wysoki. Wokal - magia! Co do gwizdkow to hehe poczarowalem troszke z piezakami. Wykorzystujac z nich tubki i "driverki" tonsila gdwt jako, ze do nich tubek nie mialem. Troche ciecia, szlifowania i klejenia... i test - graja. Inaczej niz w orginalnych tubkach ale mam wrazenie, ze nizej i ciut glosniej. Zwrotki nie ma - tylko elko w szeregu. Br strojony na ucho (kruciutki) terminal z tylu na skretke. Do paczek z stx beda lepsze bo do tych szkoda. Podpiolem je najpierw do leciwego ads pa2150 a potem do powermixera phonica (2*300W). Wiadomo - z glowa ;) . Kolumienki powedruja na boisko naglasniac jakies mecze, moze jakies male "grillowanie". A moze bede nimi podpierac paczki z stx ;)

Kosztorys samych pudel:

Plyta w. - 90 zl na obie;

Kocyk (czarny) - 7 zl za metr a nie wiem ile dokladnie wyszlo ale cos okolo 1,5 na sztuke bo walek z kocykiem jest na 70pare cm i jest troszke odpadu.

Narozniki, grille, terminale - 70zl.

Fotki wyszly makabrycznie - daremny aparat. Na zywo wyglad kolumn jest super. Fotki kompletu dam jak tylko zrobie je czyms lepszym bo na tych sie zawiodlem (marki i modelu aparatu nie podam, ale zlosliwosc mnie kusi... )

Fajne!
  • #2 26 Cze 2006 17:16
    lamer89
    Poziom 22  

Ładnie estetycznie wykonane,
    skrzynki są wyliczone czy krojone "na oko"?

• #3 26 Cze 2006 17:25
    _eddie_
    Poziom 32  

Robione na wymiar juz tu na elce znajdujacych sie paczek pod stx. Ale sprawuje sie to dosc dobrze pod gds tylko brke troszke sie skraca. W sumie to mniej-wiecej polowa trumny :P a oryginalne eltrony to byly cale trumny.

(Wieczorem lub gdy znajde cos czasu to dam pelne wymiary i V netto i brutto)

• #4 26 Cze 2006 17:31
    Mati 87
    Poziom 15  

Wykonanie bardzo dobre. Paczki aż się proszą, aby postawić je na statywach.
    Jak dla mnie 10/10

Jak się sprawuje BR z tyłu?

• #5 26 Cze 2006 17:32
    Mc`sFrYcO
    Poziom 20  

Ładne, wszystko przemyślane tylko jakoś mi ten br z tyłu nie pasuje jestem przyzwyczajony że w estradowych kolumnach znajduje sie on z przodu ale to i tak nie ma znaczenia
    Pozdrawiam!

• #6 26 Cze 2006 17:52
    _eddie_
    Poziom 32  

Przeszkadzaly wzmocnienia (ukosniki) i zabraklo troszke miejsca na nie na froncie. Co do brzmienia to hmmm w pokoju przy scianie troszke podbija, na srodku pomieszczenia jak normalne br na froncie a na polku to nie wiem - jeszcze nie sprawdzilem.

(yhhh gdzies zapodzialem plik ze szkicem pociecia plyt i wymiarami - wybaczcie ale beda pozniej bo skanera brak ;) )

• #7 26 Cze 2006 19:55
    PANCIO WIŁ
    Poziom 22  

eddie powiem ci że mam chyba takie same tuby jak ty. Dałem ok 9zł /szt, czyli bardzo niewiele. Ja z tyłu dokleiłem stx gdwt, (oczywiście bez oryginalnej tuby) i było baaaaardzo źle, na ucho grało to do 12-14kHz. Dopiero po skróceniu tuby z tyłu o pare cm zaczęło to grać tak jak powinno... Może spróbuj...

Foto jescze niewykończonej konstrukcji...

• #8 26 Cze 2006 21:06
    Nosek1
    Poziom 28  

Fajnie tak jak już kolega powiedział-"postawić na statywie"A nasuwa mi sie pytanie też mam budować jakieś kolumny w ramach wakacyjnego relaksu i nie wiem jak obrobić materiał na tych wpustach z przodu i z tyłu.Możesz mi doradzić czy wycinałeś go przy krawędzi czy jakoś inaczej??

• #9 27 Cze 2006 00:30
    Dj_Domain
    Poziom 11  

Przepraszam ze sie wtrace ale obijanie tylu i przodu jest pardzo proste.

Teraz jestem troche zawiany po meczu :) Jak wytrzezwieje to opisze wraz ze zdjeciami jak to sie robi.

3majcie sie,

• #10 28 Cze 2006 00:44
    songol
    Poziom 15  

eddie gdzie zamawiasz koc do obicia kolumn za 7zł? Właśnie mam zamiar obić tuby(odwrotki) i potrzebuje kupic koca.

• #11 28 Cze 2006 15:37
    _eddie_
    Poziom 32  

Tubke przycieta i lepiej dopasowana - gra lepiej - dzieki :)

Kocyk biore na magazynach tapicerskich. Nie jest najlepszej jakosci bo sie lubi mechacic. Ale za taka kaske nie ma co sie czepiac. Napisz na prv a pogadamy o wysylce jak chcesz wiedziec wiecej lub odkupic.

ps. Zmienilem terminale - dam fotki.

• #12 29 Cze 2006 22:25
    Dj Snake
    Poziom 22  

No w miare konstrukcja w miare.... jak juz tu pisano na statywy w sam raz... wg. mnie 4/6

• #13 30 Cze 2006 20:15
    _eddie_
    Poziom 32  

Kurcze aparat umiera. Co do statywow to gniazda bede obieral bo nie bylo na miejscu. Ale same statywy zrobie sam (nie sam bo z pomoca ojca i jego skromnego sprzetu). Na wzor wezme zespolowe. Ciekawe co mi z tego wyjdzie ;)

A co do firmy stx to hmmm nie maja zbyt szybkiego tempa obslugi klienterii.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme