Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Jak podłączyć korektor do amplitunera

andre333 16 Cze 2003 13:25
  • #1 16 Cze 2003 13:25
    andre333
    Poziom 13  

Chciałem podłączyć equalizer da amplitunera (tosca 303) Ale za bardzo nie wiem w którym miejscu (moze przed ptencometrm siły głosu ???) z góry dzięki za rady
    Aha i nie piszcie mi ze korektror to generator szumu, psrzesunieć fazowych...itp Wiem o tym ale i tak chciałbym spróbować to zrobić

• #2 16 Cze 2003 13:34
    Lukasz
    Poziom 27  

Witam
    Moim zdaniem podłączanie korektora graficznego do Toski nie ma większego sensu , bo układ regulacji tonów niskich i wysokich jest wystarczający ( jak dla mnie ).Jeśli chcesz spóbować podłączyć , żeby zobaczyć jak to będzie działać to najlepiej wyjście korektora podłączyć na wejście magnetofonowe , a na wejście korektora puścić sygnał np. z kompa.

• #3 16 Cze 2003 14:56
    andre333
    Poziom 13  

No tak ale chodzi tu o to korekcja działała też na radiu

• #4 16 Cze 2003 15:30
    Lukasz
    Poziom 27  

Wiem , bo sam mam Toskę 303 . Według mnie należałoby podłączyć korektor na samym wejściu przedwzmacniacza ,czyli R303 i C305 dla lewego kanału.

• #5 16 Cze 2003 16:06
    CKsrv
    Poziom 32  

W sprzetach z gniazdami do tego celu jest tak:
    idąc "sygnalem od początku"
    1. gniazdo
    2. przełacznik źródeł
    3. separator
    4. gniazdo do korektora (ty moze byc zwora) i gniazdo z korektora.
    5. reg barwy tonu + ew. loud/kontur
    itd.
    Moze to cie naprowadzi na jakis pomysł :)

• #6 16 Cze 2003 16:14
    john_doe
    Poziom 16  

co do propozycji Lukasza to nie zapomniej o przecieciu sciezek (sygnal wchodzacy do przedwzmacniacza), od jednej strony przecietej sciezki dolaczasz wejscie korektora, a od drugeij strony przecietej sciezki dolaczasz wyjsci korektora, (sygnal wchodzacy do przedwzmacniacza), wykonujesz to samo dla obu kanalow

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty