X

Obrót ekranu - jaki skrót ?

02 Jul 2006 19:38 CAcastor_troy
  • #1 02 Jul 2006 19:38
    castor_troy
    Level 12  
    Helpful post? (-1)
    Witam
    Zadzwonił do mnie przed chwilą kumpel i mówi, że nacisnął jakąś kombinację klawiszy i obrócił mu sie ekran o 90 stopni w prawo i nie wie jak przywrócić poprzednią pozycję. Szczerze "mówiąc" to ja nawet nie wiedziałem że tak można zrobić. Może ktoś wie jaka to kombinacja klawiszy ?
    Dzieki z góry
    Pozdrawiam
  • #2 02 Jul 2006 20:14
    apstynent
    Level 22  
    Helpful post? (0)
    Zależy jaką ma kartę graficzną i zainstalowane do niej drivery.
    Podejrzewam że Nvidia - niech więc obróci łeb, kliknie prawym na ikonkę sterowników od grafiki [na pasku zadań] i wybierze myszką normalny widok
  • #3 02 Jul 2006 22:43
    castor_troy
    Level 12  
    Topic author Helpful post? (0)
    ma płytę gigabyte z zintegrowaną grafiką jaki model nie wiem ale procek to amd sempron 3000 kupiony razem z płytą w zestawie. sterowniki ma te z windowsa XP
  • #4 03 Jul 2006 00:38
    Tomash_ek
    Level 15  
    Helpful post? (0)
    Moderated By jankolo

Tutaj był komentarz, który uznałem za nie przystający do naszego Forum. proszę się wystrzegać takich tekstów

Hyh. Co ma procesor do grafiki?

P.S. popieram przedmówcę. Pulpit-> właściwości ->zaawansowane -> (tu nazwa karty) -> opcje wyświetlania ... gdzieś tak to jest.
    Pozdrawiam.
  • #5 03 Jul 2006 09:48
    castor_troy
    Level 12  
    Topic author Helpful post? (0)
    Podałem jaki to procek bo może ktoś skojarzy co to za płytę gigabyte sprzedawał z tym prockiem i tyle. To było sprzedawne chyba po 600zł za komplet (procek +płyta). Takich kolesi z takimi komentarzami to radze od razu blokować
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products