Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partner闚

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / ζdowarki
  • #1 06 Lip 2006 10:11
    revenium
    Poziom 9  

Witam!
    Mam taki problem: na 軼ianie by這 zamontowane gniazdo kt鏎ego dochodzi這 zasilanie i r闚nolegle odchodzi這 do kolejnego, zosta這 zlikwidowane razem z puszk i nie wiem czym po陰czy teraz te dwa kable aby nadawa造 si do zatynkowania. Chodzi o proste po陰czenie dw鏂h kabli pod tynk bez stosowania puszki. Stosowanie szybkoz陰czek nie bardzo nadaje si pod tynk.

I jeszcze jedno pytanie: Czym zaciska szybkoz陰czki, czy jest do tego specjalne narz璠zie?

Dzi瘯uj za wszelk pomoc.

• #2 06 Lip 2006 10:25
    jacekko63
    Poziom 30  

To zale篡 jakie ,ale wi瘰zo嗆 jest bez narz璠zia ,wk豉dasz odpowiednio odizolowany przew鏚 i spr篹ynka sama dociska.Polecam skr皻k i lutowanie plus izolacja.Pewnie szybko solidnie.

• #3 06 Lip 2006 11:23
    Raaf
    Poziom 21  

ostatecznie mo瞠sz przewody zlutowa ze sob i w這zy je w rurki termokurczliwe na koniec ta鄉 zamowulkanizuj帷.

Ps. zaraz odezw si g這sy o "zwi瘯szonej rezystancji na styku zlutowanych przewod闚" :D
    pozdrawiam

• #4 06 Lip 2006 22:48
    MMarcin76
    Poziom 12  

nie napisales czy to linka, czy drut, miedz, czy alu

• #5 07 Lip 2006 08:43
    revenium
    Poziom 9  

S to zwyk貫 przewody zasilania 2,5mm2 mied linka, jednak dam w miejsu ich 陰czenia puszke i z陰cze szybkoz陰czk, kosztuje to grosze i zajmie mo瞠 2 min, ni kombinowa z lutowaniem. Dziekuje za pomoc.Pozdrawiam:D

• #6 07 Lip 2006 15:40
    MMarcin76
    Poziom 12  

wiesz co jesli jest to linka to powinienes napewno zalozyc koncowki i dopiero do szybkozlaczki to wsadzac

pozdrawiam

• #7 10 Lip 2006 17:44
    piter244
    Poziom 23  

linki nie wepchasz do szybkoz陰czki poniewaz jest zbyt miekka. radze bys zlutowa jednak. moze wiecej pracy ale efekt na najblizsze sto lat.

• #8 10 Lip 2006 17:56
    waldekel
    Poziom 27  

S ju w sprzeda篡 szybkoz陰czki do linek.
    Pami皻aj aby nie zamieni przewod闚 L i N, cz瘰ty b陰d przy naprawach tego typu. W przypadku zerowania !!!!

• #9 11 Lip 2006 09:53
    marek234
    Poziom 14  

Raaf napisa:
    ostatecznie mo瞠sz przewody zlutowa ze sob i w這zy je w rurki termokurczliwe na koniec ta鄉 samowulkanizuj帷.

Ps. zaraz odezw si g這sy o "zwi瘯szonej rezystancji na styku zlutowanych przewod闚" :D
    pozdrawiam

Popieram, zr鏏 tak jak radzi Raaf.
    Jestem przeciwnikiem lutowania przewod闚 w puszkach, lecz zwolennikiem lutowania uszkodzonych przewod闚 w 軼ianach. Dobry lut i po sprawie na wieeeele lat.
    Rezystancja styku jest niewielka. Jestem przeciwnikiem lutowania w puszkach z innego powodu.

• #10 11 Lip 2006 14:29
    DanRS
    Poziom 14  

moim zdaniem lut jest pol帷zeniem 100%

Szukaj w 4mln produkt闚
Przegl康aj produkty