X

Przyłącza elektryczne różnego rodzaju.

01 Aug 2006 19:34 WEweroniczka
  • #1 01 Aug 2006 19:34
    weroniczka
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    pomóżcie potrzebuje definicji co to są przyłącza elektryczne różnego rodzaju jeżeli ktoś posiada materjały na ten temat to proszę o ich udostępnienie z góry dziękuję
  • Helpful post
    #2 01 Aug 2006 19:43
    Qbuś
    Level 37  
  • #3 01 Aug 2006 21:16
    weroniczka
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    dziękuje sprawdzę

Dodano po 13 [minuty]:

no niestety przejżałam tą stronę ale nie ma tam takich definicji czy może ktoś jeszcze wie gdzie mogę znaleść informacje na temat przyłączy elektrycznych

Dodano po 11 [minuty]:

jak można dołączyć swój skpe do naszego forum aby móc z kimś porozmawiać ktoś wie proszę niech mi powie

Dodano po 15 [minuty]:

ze skype poradziłam sobie sama tylko dalej interesują mnie te przyłącza elektryczne czy ktoś wie gdzie mogę znaleść o tym jakieś informacje wiecie powiedzcie

Dodano po 43 [minuty]:

przepraszam pomyliłam się sprawdziłam dokładniej tę stronę którą mi podałeś Qbus i znalazłam parę definicji parę ale nie wszystko ale dobre to niż nic dzięki jeszcze raz
  • #4 03 Aug 2006 09:55
    oldpawel
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Droga "Weroniczko", czy zależy Ci na ścisłych DEFINICJACH odnośnie "przyłączy elektrycznych", czy nie wiesz, co to w ogóle jest?
    Sądząc po ortografi to pracy naukowej na ten temat nie piszesz, a sądząc po porze roku /wakacje/ to klasówki też nie masz.
    Wracając do tematu, to przyłączem elektrycznym jest " to to" gdzie przyłącza się odbiór energii do zasilania. Będzie to zarówno gniazdo elektryczne 230V do Twojej lokówki, skrzynka przedlicznikowa zasilająca Twoje mieszkanie, jak i też rozdzielnia podająca zasilanie na Twój dom lub całą wieś. Pojęcie jest na tyle obszerne i dość złożone by relacjonować je na tym forum.
    W sprawach bardziej przyziemnych służę pomocą. Przepraszam za zgryźliwość i pozdrawiam.:
  • #5 03 Aug 2006 10:11
    forestx
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (0)
    Przyłącze

Urządzenie lub zespół urządzeń łączących sieć energetyczną niskiego napięcia z instalacją odbiorczą. W przyłączu znajduje się zabezpieczenie główne obiektu oraz układ pomiarowy służący do rozliczeń z Zakładem Energetycznym za dostawę energii elektrycznej.

Więcej definicji tu: http://www.mojaenergia.pl/strony/1/i/22.php
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products