Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Przyłącza elektryczne różnego rodzaju.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> ElektroTechnika -> Elektro Maszyny i Urządzenia -> Przyłącza elektryczne różnego rodzaju.
Autor
Wiadomość
weroniczka
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: sandomierz

Post#1 Post autora tematu 01 Sie 2006 19:34   

kabelki

pomóżcie potrzebuje definicji co to są przyłącza elektryczne różnego rodzaju jeżeli ktoś posiada materjały na ten temat to proszę o ich udostępnienie z góry dziękuję
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Sie 2006 19:34   

Powrót do góry

Qbuś
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: Wrocław

Post#2 01 Sie 2006 19:43pomocny post - solucja   

Re: kabelki

http://www.instalacjebudowlane.pl/3519-24-49.htm :D
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Sie 2006 19:43pomocny post - solucja   

Powrót do góry

weroniczka
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: sandomierz

Post#3 Post autora tematu 01 Sie 2006 21:16   

dziękuje sprawdzę

Dodano po 13 [minuty]:

no niestety przejżałam tą stronę ale nie ma tam takich definicji czy może ktoś jeszcze wie gdzie mogę znaleść informacje na temat przyłączy elektrycznych

Dodano po 11 [minuty]:

jak można dołączyć swój skpe do naszego forum aby móc z kimś porozmawiać ktoś wie proszę niech mi powie

Dodano po 15 [minuty]:

ze skype poradziłam sobie sama tylko dalej interesują mnie te przyłącza elektryczne czy ktoś wie gdzie mogę znaleść o tym jakieś informacje wiecie powiedzcie

Dodano po 43 [minuty]:

przepraszam pomyliłam się sprawdziłam dokładniej tę stronę którą mi podałeś Qbus i znalazłam parę definicji parę ale nie wszystko ale dobre to niż nic dzięki jeszcze raz
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Sie 2006 21:16   

Powrót do góry

oldpawel
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: warszawa

Post#4 03 Sie 2006 09:55   

Droga "Weroniczko", czy zależy Ci na ścisłych DEFINICJACH odnośnie "przyłączy elektrycznych", czy nie wiesz, co to w ogóle jest?
Sądząc po ortografi to pracy naukowej na ten temat nie piszesz, a sądząc po porze roku /wakacje/ to klasówki też nie masz.
Wracając do tematu, to przyłączem elektrycznym jest " to to" gdzie przyłącza się odbiór energii do zasilania. Będzie to zarówno gniazdo elektryczne 230V do Twojej lokówki, skrzynka przedlicznikowa zasilająca Twoje mieszkanie, jak i też rozdzielnia podająca zasilanie na Twój dom lub całą wieś. Pojęcie jest na tyle obszerne i dość złożone by relacjonować je na tym forum.
W sprawach bardziej przyziemnych służę pomocą. Przepraszam za zgryźliwość i pozdrawiam.:
Powrót do góry

forestx
Zasłużony dla elektroda
Zasłużony dla elektroda

Miasto: Gdzieś na Podkarpaciu

Post#5 03 Sie 2006 10:11   

Przyłącze

Urządzenie lub zespół urządzeń łączących sieć energetyczną niskiego napięcia z instalacją odbiorczą. W przyłączu znajduje się zabezpieczenie główne obiektu oraz układ pomiarowy służący do rozliczeń z Zakładem Energetycznym za dostawę energii elektrycznej.

Więcej definicji tu: http://www.mojaenergia.pl/strony/1/i/22.php
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> ElektroTechnika -> Elektro Maszyny i Urządzenia -> Przyłącza elektryczne różnego rodzaju.
Strona 1 z 1