Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 03 Sie 2006 15:59
    wojtekvst
    Poziom 8  

mam pytanie przepalila y mi sie żaróweczki w tablicy rozdzielczej w okolicach predkosciomierza w dzien mi to nie przeszkadza ale noca malo widac poprostu jest ciemno czy ma ktos jakiis schemat jak sie rozbiera tablice i gdzie sa te zaróweczki poradze sobie z tym sam czy lepij jechac do elektryka i niech on to rozkerci i wymieni.Mial ktos podobny problem

• #2 03 Sie 2006 16:51
    Sady
    VIP Zasłużony dla elektroda

Jak "coś" popsujesz to wyjdzie dość sporo ta wymiana - żarówek.

• #3 05 Sie 2006 22:11
    woooojtek
    Poziom 18  

Banalna sprawa: zdejmujesz osłonę kolumny kierowniczej, wyciągasza wszystkie nawiewy, wyłącznik świateł, przełączniki kierunkowskazów i wycieraczek, odkręcasz plastikową osłonę licznika potem licznik i po krzyku. Pozostaje wymiana żaróweczek i składamy pudełko.
    Pozdrawiam

• #6 29 Cze 2011 22:41
    Jimmik89
    Poziom 15  

Witam.

Które żarówki są odpowiedzialne za kolor podświetlenia tablicy ? Oraz dlaczego trzeba uważać z poduszką ?

• #7 29 Cze 2011 22:49
    ladamaniac
    Poziom 36  

W Vectrze kolor podświetlenia to biały, więc za kolor żadna nie odpowiada. Do podświetlenia służą te w większych białych oprawkach, jest ich dwie lub trzy. Na poduchę uważasz bo: wyjęcie deski i włączenie zapłonu to złapanie błęda i druga rzecz, przy wyciąganiu deski do złącza tasiemki blisko i można zrobić zia zia.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty