X
  • #1 03 Aug 2006 15:59
    wojtekvst
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    mam pytanie przepalila y mi sie żaróweczki w tablicy rozdzielczej w okolicach predkosciomierza w dzien mi to nie przeszkadza ale noca malo widac poprostu jest ciemno czy ma ktos jakiis schemat jak sie rozbiera tablice i gdzie sa te zaróweczki poradze sobie z tym sam czy lepij jechac do elektryka i niech on to rozkerci i wymieni.Mial ktos podobny problem
  • #2 03 Aug 2006 16:51
    Sady
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (0)
    Jak "coś" popsujesz to wyjdzie dość sporo ta wymiana - żarówek.
  • #3 05 Aug 2006 22:11
    woooojtek
    Level 18  
    Helpful post? (+2)
    Banalna sprawa: zdejmujesz osłonę kolumny kierowniczej, wyciągasza wszystkie nawiewy, wyłącznik świateł, przełączniki kierunkowskazów i wycieraczek, odkręcasz plastikową osłonę licznika potem licznik i po krzyku. Pozostaje wymiana żaróweczek i składamy pudełko.
    Pozdrawiam
  • #4 05 Aug 2006 22:31
    jdjan1
    Level 25  
    Helpful post? (+3)
    Witam!

Proszę - wszystko opisane krok po kroku.
    http://www.vectraklub.pl/porady/17-demontaz_zegarow_vb.htm

Przed demontażem radzę odłączyć akumulator!

Pozdrawiam

Jan
  • #5 07 Aug 2006 09:55
    leinadzs
    Level 27  
    Helpful post? (+1)
    I uważaj z poduszką
  • #6 29 Jun 2011 22:41
    Jimmik89
    Level 15  
    Helpful post? (+2)
    Witam.

Które żarówki są odpowiedzialne za kolor podświetlenia tablicy ? Oraz dlaczego trzeba uważać z poduszką ?
  • #7 29 Jun 2011 22:49
    ladamaniac
    Level 36  
    Helpful post? (+3)
    W Vectrze kolor podświetlenia to biały, więc za kolor żadna nie odpowiada. Do podświetlenia służą te w większych białych oprawkach, jest ich dwie lub trzy. Na poduchę uważasz bo: wyjęcie deski i włączenie zapłonu to złapanie błęda i druga rzecz, przy wyciąganiu deski do złącza tasiemki blisko i można zrobić zia zia.
  Search 4 million + Products
Browse Products