Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Polerowanie wyświetlacza telefonu.

Gustavo 25 Cze 2003 08:14
  • #1 25 Cze 2003 08:14
    Gustavo
    Poziom 18  

Jak mozna wypolerować porysowany wyświetlacz w komórce (Alcatel 311) ? Zrobiło mi się tak na skutek tarcia folii pokrowca o wyświetlacz. Podobno są jakieś preparaty do polerowania, ale wpisywanie tego hasła do wyszukiwarek nic nie dało.

• #2 25 Cze 2003 08:21
    all_tel
    Spec od GSM

na allegro( dzial z telefonami komorkowymi ) mozna kupic taki preparat nazywa sie chyba Displex .
    pozdrawiam
    piotr

• #3 25 Cze 2003 09:19
    PiotrPK
    Poziom 15  

W sklepie:
    www.promaco.pl
    maja paste ze sciereczka (parenascie zlotych).
    Czytalem tez wypowiedzi zadowolonych uzytkownikow ktorzy wypolerowali wyswietlacz najtansza pasta do zebow :).

• #4 25 Cze 2003 09:51
    Gustavo
    Poziom 18  

all_tel napisał:
    na allegro( dzial z telefonami komorkowymi ) mozna kupic taki preparat nazywa sie chyba Displex .
    pozdrawiam
    piotr

Dzięki !
    Opis tutaj: http://www.displex.pl/pol/main.htm

• #5 25 Cze 2003 10:04
    TadeuszZ
    Poziom 21  

W NORTH można kupić preparaty
    DISPLEX 12.00 zł. NR art. 198 50 59
    DISPLEX tubka 2.5g i chustka do polerowania 7.00 zł nr. art.530 42 12
    możesz zamówiś telefonicznie
    tel. ( 0 94 ) 347 31 60

• #6 25 Cze 2003 10:38
    SPiotr
    Poziom 23  

Domowym sposobem można tak:na szmatkę flanelową puszczamy parę kropel płynu do pielęgnacji mebli - najlepszy CYPRYS i na to przy pomocy scyzoryka zeskrobujemy trochę kredy szkolnej i cierpliwie polerujemy.Nie pozostawia to matu tak jak płyny agresywne.

• #7 25 Cze 2003 14:57
    free22
    Poziom 17  

ja diplexem nawet cd czyszcze
    jednak jesli to tylko do jednego telefonu to nie warto lupowac tubki za 12zl + przesylka uzyj pasty do zebow jak proponowal kolega PiotrPK

• #8 26 Cze 2003 07:51
    Gustavo
    Poziom 18  

PiotrPK napisał:
    W sklepie:
    www.promaco.pl
    maja paste ze sciereczka (parenascie zlotych).
    Czytalem tez wypowiedzi zadowolonych uzytkownikow ktorzy wypolerowali wyswietlacz najtansza pasta do zebow :).

Dzięki. Ja wypolerowałem pastą Blend-a-med mocny miętowy żel. I jest git. CO prawda ryski pozostały, ale ich krawędzie są wypolerowane, tak że widac to dopiero jak się dokładnie przyjrzeć. W eksploatacji telefonu nie przeszkadzają. Pozostaje tylko kwestia usunięcia przyczyny zarysowania. Macie jakieś pomysły na to ?

• #9 26 Cze 2003 15:43
    SPiotr
    Poziom 23  

Rysy na wyświetlacu tworzą drobinki kurzu które przyczepiają się do folii pokrowca i rzadziej na wskutek elektryzowania do osłony wyświetlacza.Można temu zapobiec gdy przed każdym włożeniem telefonu do pokrowca obydwie powierzchnie przeczyścimy przy pomocy kawałka irchy lub miękkiej (niezakurzonej) tkaniny bawełnianej.Jeszcze jedna uwaga - polerujemy w poprzek rys żeby ich nie pogłębiać a wygładzać krawędzie.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty