Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Lasery - budowa i zasada działania

RFX 22 Sie 2006 20:46
  • #1 22 Sie 2006 20:46
    RFX
    Poziom 13  

Witam.
    Postanowiłem zamieścić pewną prezentację dotyczącą budowy oraz zasady działania laserów. Liczę na to, że informacje w niej zawarte przydadzą się komuś, a jeśli nie to mimo to zapraszam do jej obejrzenia.
    Prezentacja wykonana została w programie MS Power Point XP i w takim najlepiej ją odtwarzać. Po uruchomieniu pliku należy nacisnąć przycisk F5 i odczekać 5s, następnie nacisnąć spację. Prezentacja zostanie uruchomiona i nie wymaga naciskania jakichkolwiek klawiszy aż do końca.
    Nie jestem grafikiem, więc proszę o wyrozumiałość. Zapraszam wszystkich chętnych od wyrażenia swojej opinii.
    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

Pozdrawiam
    RFX

• #2 22 Sie 2006 22:09
    tomaha1
    Poziom 19  

Skopiowałem sobie i zapoznałem się z tym :) Bardzo ciekawie i ładnie wykonane (schematy, rysunki itp.), tylko jedno zastrzeżenie - niektóre slajdy zbyt szybko znikają (zwłaszcza te, na których jest dużo tekstu) i jeśli ktoś będzie chciał to przeczytać ze zrozumieniem to nie nadąży. Ustawiłem sobie to sam, ale chciałeś opinii :) Naprawdę dobra robota. Pozdrawiam.

• #3 22 Sie 2006 22:58
    RFX
    Poziom 13  

Wielkie dzięki!

Pozdrawiam.

• #4 30 Maj 2009 12:13
    Paul_o_o
    Poziom 8  

Witam. Link jest juz nie ważny czy móglby ktoś jeszcze raz wrzucic taki referat? Pozdrawiam

• #5 30 Maj 2009 12:56
    Mariusz Ch.
    VIP Zasłużony dla elektroda

Link wygasł. Temat bez własności dydaktycznych.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty