Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Namierzanie telefonu.... kto dzwoni, akąd itd.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Serwis -> Namierzanie telefonu.... kto dzwoni, akąd itd.
Autor
Wiadomość
panda86
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: Racibórz

Post#1 Post autora tematu 24 Sie 2006 00:42   

Namierzanie telefonu.... kto dzwoni, akąd itd.

Cześć mam czsami "przykre" teleony, tzn. dzwoni jakiś koleś i ma problemy, obraża mnie, straszy itp.

Bardzo mnie to denerwuje, nie wiem czy to są pomyłki czy głupie zabawy tych ludzi....

Możecie mi powiedzieć czy można namierzyć taką osobę? skąd ten ktośdzwoni, jak się dowiedzieć kto to jest???

Muwimy tu o telefonach komórkowych ;) numery oczywiście PrePaid(na karte - nie abonamet bo to się można prędzej dowiedzieć)

Czy istnieją jakieś urządzenia, które potrafią odszukać sygnał i podać połóżenie tej osoby??

Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie, bo miałem pare takich przykrych telefonów i pogróżek przez telefon a nie jest to miłę... napewno ktoś z Was też już miął podobną sytuacje.

Dziękuje i pozdrawiam.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Sie 2006 00:42   

Powrót do góry

bomber
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Warszawa

Post#2 24 Sie 2006 00:50   

Re: Namierzanie telefonu.... kto dzwoni, akąd itd.

uzadzenia owszem sa ale napewno nie stac nikogo normalnego na nie a jesli nawet to zdobycie i ich posiadanie graniczy z cudem i jest nielegalne .. radze isc na policje oni rozwiaza problem razem z opreatorem neistety to raczej potrwa...
Powrót do góry

panda86
Poziom 10
Poziom 10

Post#3 Post autora tematu 24 Sie 2006 01:16   

Masz może namiary na takie urządzenia.... ;)

Policja niestety nic nie zrobi... bo jak? jeżeli koleś ma telefon "na karte"?? to jak niby dowiesz się kto to? Gdyby telegon był na abonament to nie ma problemu... ale z 2 strony nie mam dowodów... bo nie umie nagrywać rozmów....
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Sie 2006 01:16   

Powrót do góry

panda86
Poziom 10
Poziom 10

Post#4 Post autora tematu 25 Sie 2006 02:24   

nikt mi nie pomoże?? :(
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 25 Sie 2006 02:24   

Powrót do góry

revolt
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: POZNAŃ

Post#5 25 Sie 2006 03:13   

sam nie namierzysz takiego kogoś. to jest niemożliwe dla zwykłego śmiertelnika
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 25 Sie 2006 03:13   

Powrót do góry

jacek528
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Żary

Post#6 25 Sie 2006 09:20   

Już Ci podpowiedzieli co masz uczynić.
Udaj się na policje i zgłoś, że ktoś Ci wygraża przez telefon. To jest karalne i jest możliwość namierzenia takiego delikwenta ale sam tego nie zrobisz.
Pozdrawiam
Powrót do góry

vipert
Poziom 13
Poziom 13

Post#7 25 Wrz 2006 14:18   

Witam
aby kogoś dopaść musisz wiedzieć mniej więcej gdzie jest do tego przydał by się dostęp od operatora do bts lub adres bts'a z jakiego ktoś leci po tym musisz znać nr tel lub imei lepiej jak byś znal imei potem jedziesz autkiem i ustawiasz w twoim BTS 'ie imei który może się logować czyli tego gościa i reszte proste ustawiasz na BTS sie że ma tylko używać twojego Btsa i szukasz go po sile sygnału jeśli nie dasz rady wejśc w jakiś tłum puszczasz kogoś z drugim telefonem robisz porównanie sygnału a co do anteny to należy stosować o wąskim kierunkowym promieniowaniu i odbiorze aby okreslić kierunek jesli nei masz własnego btsa to ratuje Cię tylko znajomość kogoś u operatorów oby ci podał paramatry do GPSa a Ty siadasz w auto i posiadając GPSa szukasz prosze mi nie pisać że trzeba mieć Gpsa w telefonie aby kogoś tak złapać wystarczy miec 3 Bts y i wytyczyc miejsce dokładnośc do 5 m :) jak jakieś pytania to mój nr gg 4499101 a co do tego czy można cos zrobić z telefonem jak jest wyłączony a ma tylko baterie to odpowiedz jest prosta że można odpalić taki telefon przez bts'a ale to już inna historia:)
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Serwis -> Namierzanie telefonu.... kto dzwoni, akąd itd.
Strona 1 z 1