Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
 • #1 24 Aug 2006 00:42
  panda86
  Level 10  
  Helpful post? (0)
  Cześć mam czsami "przykre" teleony, tzn. dzwoni jakiś koleś i ma problemy, obraża mnie, straszy itp.

  Bardzo mnie to denerwuje, nie wiem czy to są pomyłki czy głupie zabawy tych ludzi....

  Możecie mi powiedzieć czy można namierzyć taką osobę? skąd ten ktośdzwoni, jak się dowiedzieć kto to jest???

  Muwimy tu o telefonach komórkowych ;) numery oczywiście PrePaid(na karte - nie abonamet bo to się można prędzej dowiedzieć)

  Czy istnieją jakieś urządzenia, które potrafią odszukać sygnał i podać połóżenie tej osoby??


  Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie, bo miałem pare takich przykrych telefonów i pogróżek przez telefon a nie jest to miłę... napewno ktoś z Was też już miął podobną sytuacje.

  Dziękuje i pozdrawiam.
 • #2 24 Aug 2006 00:50
  bomber
  Level 24  
  Helpful post? (+1)
  uzadzenia owszem sa ale napewno nie stac nikogo normalnego na nie a jesli nawet to zdobycie i ich posiadanie graniczy z cudem i jest nielegalne .. radze isc na policje oni rozwiaza problem razem z opreatorem neistety to raczej potrwa...
 • #3 24 Aug 2006 01:16
  panda86
  Level 10  
  Topic author Helpful post? (0)
  Masz może namiary na takie urządzenia.... ;)

  Policja niestety nic nie zrobi... bo jak? jeżeli koleś ma telefon "na karte"?? to jak niby dowiesz się kto to? Gdyby telegon był na abonament to nie ma problemu... ale z 2 strony nie mam dowodów... bo nie umie nagrywać rozmów....
 • #4 25 Aug 2006 02:24
  panda86
  Level 10  
  Topic author Helpful post? (-1)
  nikt mi nie pomoże?? :(
 • #5 25 Aug 2006 03:13
  revolt
  Level 34  
  Helpful post? (0)
  sam nie namierzysz takiego kogoś. to jest niemożliwe dla zwykłego śmiertelnika
 • #6 25 Aug 2006 09:20
  jacek528
  Level 22  
  Helpful post? (0)
  Już Ci podpowiedzieli co masz uczynić.
  Udaj się na policje i zgłoś, że ktoś Ci wygraża przez telefon. To jest karalne i jest możliwość namierzenia takiego delikwenta ale sam tego nie zrobisz.
  Pozdrawiam
 • #7 25 Sep 2006 14:18
  vipert
  Level 13  
  Helpful post? (0)
  Witam
  aby kogoś dopaść musisz wiedzieć mniej więcej gdzie jest do tego przydał by się dostęp od operatora do bts lub adres bts'a z jakiego ktoś leci po tym musisz znać nr tel lub imei lepiej jak byś znal imei potem jedziesz autkiem i ustawiasz w twoim BTS 'ie imei który może się logować czyli tego gościa i reszte proste ustawiasz na BTS sie że ma tylko używać twojego Btsa i szukasz go po sile sygnału jeśli nie dasz rady wejśc w jakiś tłum puszczasz kogoś z drugim telefonem robisz porównanie sygnału a co do anteny to należy stosować o wąskim kierunkowym promieniowaniu i odbiorze aby okreslić kierunek jesli nei masz własnego btsa to ratuje Cię tylko znajomość kogoś u operatorów oby ci podał paramatry do GPSa a Ty siadasz w auto i posiadając GPSa szukasz prosze mi nie pisać że trzeba mieć Gpsa w telefonie aby kogoś tak złapać wystarczy miec 3 Bts y i wytyczyc miejsce dokładnośc do 5 m :) jak jakieś pytania to mój nr gg 4499101 a co do tego czy można cos zrobić z telefonem jak jest wyłączony a ma tylko baterie to odpowiedz jest prosta że można odpalić taki telefon przez bts'a ale to już inna historia:)
  Search 4 million + Products
Browse Products