Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mój pierwszy sub - ocenaijcie

a1018s 28 Sie 2006 11:18 2826 11
  • Koszt:

Obudowa - 20zł
    wzmacniacz (tda 7294) - miałem
    filtr dolnoprzepsutowy - miałem
    trafa - miałem
    głosnik - 35zł
    radiator - miałem
    inne elemnty (mostek prost., kondenstatory, dioda,..) - około 25 zł

Razem - 80 zł

SUb gra ładnie, mysle że jak na moją pierwsza konstrukcje jest ok.

A oto zdjęcia:

Fajne!
  • #2 28 Sie 2006 12:13
    tomaha1
    Poziom 19  

A jaki głośnik zastosowałeś? W sumie w porządku, chociaż mogłeś więcej uwagi poświęcić elektronice no i nie ma żadnych zdjęć "wnętrzności" :)

• #3 28 Sie 2006 17:51
    Iwan188
    Poziom 15  

Co to za głośnik?? Żeby nie kosz to powiedziałbym że arn 226...

• #4 28 Sie 2006 22:12
    a1018s
    Poziom 13  

Nie niestety nie jest to Arn.. to jest jakies badziewie podobno ma takie same parmatery jak GDN 16.

Co to wnetrzności - nie mam narazie aparatu. ale niedługo zamieszcze fotki :]

• #5 27 Lis 2006 22:05
    AMD Wojtek
    Poziom 11  

Piękny wzmacniacz, w porządku wykonanie, ale przetwornik :D jak sam powieziałe Badziewie.
    Jak masz jakies pieniazki jeszcze do zainwestowania i chcesz żeby "gral jeszcze ładniej". Wymien go na jakiegos fajnego Tonsila 20 albo STXa 22-120-4-Sx

• #7 27 Lis 2006 22:40
    ROŚ
    Poziom 15  

mogłeś trochę wpuścić ścianki, wtedy radiator ( i głośnik ?) nie wystają tak bardzo. reszta może być :)
    4/6

• #8 28 Lis 2006 04:37
    Stanley121
    Poziom 16  

Jak na pierwszą konstrukcje to jest całkiem spoko tylko wymien ten głośnik na jakiegoś stx'a to zobaczysz w tedy prawdziwe efekty...bo ten podejrzewam bazarowy głośniczek za wiele nie narobi zamieszania.

Ogólnie 4+/6 za głośniki. Życze dalszych udanych konstrukcji:D

• #9 28 Lis 2006 19:53
    chaka
    VIP Zasłużony dla elektroda

Sub wyglada jak tania szfka z bazaru, glosnik chyba byl gratis do szafki jako podstawka na owoce:P Zamowilbys plyty w obi, za cale 10zl okleil okleina za drugie tyle i bylby git subik. Za 30zl masz ARN6604.. Amen.

• #10 29 Lis 2006 08:37
    Arkadyo
    Poziom 29  

Stanley121 napisał:
    ...wymien ten głośnik na jakiegoś stx'a to zobaczysz w tedy prawdziwe efekty...

Na stx to raczej prawdziwych efektów nie "zobaczy" napewno nasłucha się prawdziwego łomotu jak ma dobry wzmacniacz.

• #11 29 Lis 2006 12:23
    McRancor
    VIP Zasłużony dla elektroda

Arkadyo napisał:
    Stanley121 napisał:
    ...wymien ten głośnik na jakiegoś stx'a to zobaczysz w tedy prawdziwe efekty...

Na stx to raczej prawdziwych efektów nie "zobaczy" napewno nasłucha się prawdziwego łomotu jak ma dobry wzmacniacz.

Jeśli znowu zacznie się wojna zwolennicy Stx Vs. zwolennicy czegokolwiek innego polecą ostrzeżenia.

Subik fajny i pewnie ładnie pasuje do mebli, jak na mój gust jest ok.

• #12 29 Lis 2006 17:42
    Mc`sFrYcO
    Poziom 20  

Witam! Wykonanie jak na pierwszy raz całkiem niezłe widać że wszystko (po za tym głośnikiem) dobrze przemyślane i wykonane napisz coś więcej co to za głośnik dokładnie (interesuje mnie średnica) ilu litrowa jest obudowa i jakie trafo dałeś

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME