Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 08 Wrz 2006 09:41
    danielo24
    Poziom 8  

Jak podłączyć pendrive do radia samochodowego??czy jest taka możliwość aby podpiąć pendriva do głośników w samochodzie??

• #2 08 Wrz 2006 09:49
    SlaweK
    Poziom 43  

Oczywiście że je ale będzie to działać tak samo jak myszka komputerowa zamiast kierownicy w aucie. Chłopie, pomyśl co piszesz, PenDrive do sama pamięć a dopiero player gra ale nie ma mocy żeby napędzić głośniki więc można go podłączyć do radia które ma funkcję wzmacniacza a jeśli nie ma to trzeba coś przerobić. Ale ostrzegam, takich playerków da się słuchać na dołączonych do nich słuchawkach a na głośnikach wychodzi jego okrutna tandetność.

SławeK

• #3 08 Wrz 2006 10:15
    pablo1
    Poziom 15  

Witam ,jak gosc chce podlaczyc to co tu duzo gadac, pewnie ze sie da podaj tylko typ tego radyjka.Do radia na kasety nie bedzie problemu ,ale jak wczesniej kolega napisal ,jakosc muzy bedzie taka sobie.
    Pozdrawiam.

Dodano po 2 [minuty]:

Sory ,Sory ,Sory kolega Slawek ma racje ,a ja jestem w błedzie, sama pamiec niestety nie zagra, musi byc odtwarzacz. Jeszcze raz soryy.

• #5 08 Wrz 2006 11:34
    norbert.s.

VIP Zasłużony dla elektroda

radio z gniazdem usb,widziałem taki model hyundaia.

• #7 08 Wrz 2006 21:49
    Mir
    Poziom 25  

Witam a może JVC KDG 722 winda mp3 front z USB za około 600pln a ta korea to lipa Nie polecam!! No ale jest to HIT !!! bo za 216 pln Daje mu 8 miesięcy działania no moze rok przetrwa - a Gwarancja???

Pozdrawiam Mirek

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty