Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

prośba o firmware D-Link DI-524

Flassh 17 Wrz 2006 10:53
  • #1 17 Wrz 2006 10:53
    Flassh
    Poziom 2  

potrzebuje orginalne firmware do D-Link DI-524, H\W ver. : B1, na stronach producenta są tylko do A1,C1,D1,E1 i B02. Jeżeli posiada ktoś do B1 to prosił bym o wysłanie na flassh(malpa)interia.pl

• #3 17 Wrz 2006 15:07
    gothye
    Poziom 33  

mam ten sam problem :/ na stonie D-LINK niemoge odnaleść pasującego do mojej wersji a niechce ryzykować uwaleniem APka.
    Chce zrobić upgrade poniewarz zrywa mi połączenie co chwilke na emule i na portach LAN mysle ze upgrade mu pomoże

• #4 17 Wrz 2006 19:17
    Flassh
    Poziom 2  

dzieki, za pomoc :D , nie wiedziałem o tej stronie, sugerowałem się stronami producenta podanymi w instrucji obsługi i pomocą techniczną na załączonej płycie (a tam ani słowa o tym linku).

• #5 18 Wrz 2006 08:53
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda

gothye napisał:
    mam ten sam problem :/ na stonie D-LINK niemoge odnaleść pasującego do mojej wersji a niechce ryzykować uwaleniem APka.

Sprawdź na stronce podanej w mojej wcześniejszej odpowiedzi.

• #6 19 Wrz 2006 08:43
    gothye
    Poziom 33  

próbóje i nic :( wyskakuje error ( The chosen file is not a firmware file. ) pomimo prawidłowego pliku BIN

• #7 19 Wrz 2006 10:04
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda

Sprawdź czy masz taką samą wersję sprzętu H\W ver. : B1.

Jeśli jest inna to potrzebny jest inny plik - znajdziesz go też na podanej stronie.

• #8 19 Wrz 2006 22:10
    gothye
    Poziom 33  

akurat mam taką samą wersje jak kolega i dzieje sie tak ze router nie przyjmuje nowego firmware ,pomimo prawidłowego pliku źródłowego bin.
    jak poszukałem to kilka osób juz miało z tym przypadek ale nieznalazłem odpowiedzie co dalej z tym fantem zrobić :(
    może przyczyna lezy gdzieś indziej ,że roter sie resetuje tylko na programach p2p ??

• #9 25 Wrz 2006 23:41
    Fabjan
    Poziom 12  

dołącze się do tematu bo mam podobny problem, mam verB1 i nie da rady wgrać takiego firmware, wyskakuje ten nieszczęsny komunikat. Natomiast udało mi się wgrać firmware od ver.A i na razie działa ale nie moge ustawić teraz szyfrowania bo gdy juz wpisze co trzeba nie działa "apply". dziwne to a kidys myslałem ze dlink jest spoko.

• #11 02 Paź 2006 19:45
    pisek
    Poziom 9  

Ludziska...
    Znalazłem sposób na upgrade firmware'u w DI-524 z H\W B1 a mianowicie:
    Trzeba ściagnąć aplikacje do szybkiego konfigurowania routera dlink!
    Link do niej jest tutaj:

ftp://ftp.dlink.com/Gateway/di524/Apps/QuickRouterSetup_300.exe

Aplikacja sama wybiera najlepszy firmware do routera firmy DLink...
    UWAGA
    Aplikacja moze skopac aktualne ustawienia routera wiec radze je jakos zapisac...

Pozdrawiam,
    Pisek

PS
    Dorzucam też zdjecie ze screenem strony po kliknieciu u mnie guzika firmware juz po upgradeowaniu...
    prośba o firmware D-Link DI-524

• #12 19 Gru 2010 09:23
    pawlonik
    Poziom 10  

mbo napisał:
    Sprawdź czy masz taką samą wersję sprzętu H\W ver. : B1.

Jeśli jest inna to potrzebny jest inny plik - znajdziesz go też na podanej stronie.

jak mam wersje sprawdzic

Current Firmware Version: V3.12
    Firmware Date: Thu, Jul 31 2008

mam tylko to

• #14 04 Paź 2012 00:14
    Jimmik89
    Poziom 15  

Ja mam problem podczas aktualizacji a dokładnie kiedy dodaje paczkę zip z nowym firmware pojawia się komunikat: incorrect filename

• #16 31 Mar 2013 11:26
    PaPrYcZaK
    Poziom 12  

pawlonik napisał:

jak mam wersje sprawdzic

Current Firmware Version: V3.12
    Firmware Date: Thu, Jul 31 2008

mam tylko to

pewnie rev. G

u mnie przynajmniej taka była :)

Firmware Version: V3.13 , Mon, Jan 05 2009 JUPIII

Szukaj w 4mln produktów