X

CD Player Technics SL-PG480A

17 Sep 2006 21:34 VIVitu
  • #1 17 Sep 2006 21:34
    Vitu
    Level 20  
    Helpful post? (0)
    Witam , przymierzam się do zakupu tego właśnie odtwarzacza.
    Czy jest to dobry odtwarzacz? Dobra jakość dźwięku? Zamierzam go podłączyć pod wzmacniacz Diora w 504 . Proszę o poradę bo nie mogę się zdecydować co kupiec żeby potem nie żałować . Z góry dziękuje .
    Moderated By TONI_2003:

Zmieniłem i poprawiłem temat postu!

• #2 17 Sep 2006 22:01
    gart62
    Level 31  
    Helpful post? (0)
    Witaj!
    Ja mam model wyższy (580) i współpracuje właśnie z WS504. Jestem zadowolony z tego zestawu (nawet bardzo, bo brzmi naprawdę dobrze). Odtwarzacz, który chcesz kupić jest już niemłody i nie wiadomo w jakim stanie ma laser (nie zglądałem na Allegro). Z tego co pamiętam jest tam montowany napęd Philipsa, który można nabyć w umiarkowanej cenie (kupuje się całość, laser z mechanizmem). Inne rzeczy się w nim raczej nie psują.
    Pozdrawiam.
  • #3 17 Sep 2006 22:08
    Vitu
    Level 20  
    Topic author Helpful post? (0)
    A jak jest z jakościa dzwieku w SL-PG480A ? Cena 99,99 na allegro , czy SL-PG580A jest duzo drozszy ?
  • #4 18 Sep 2006 13:15
    gart62
    Level 31  
    Helpful post? (0)
    Witaj!
    Zależy w jakich warunkach będziesz odsłuchiwał nagrań z tego CD. Jeśli w domu a z zewnątrz będą dochodziły jakieś tam nawet niewielkie odgłosy to jakość dźwięku będzie wręcz znakomita. Ogólnie, oczywiście 480-tka jest najniżej klasowo wśród całej rodziny ...80-tek ale i tak dźwięk jest dobrej jakości. Im wyższy model tym wyższa cena, nawet wśród sprzętu przechodzonego. Wszystko się rozbija o to, jak ktoś używał sprzętu i o jakość lasera w tym dość już leciwym sprzęcie (ja swojego mam już ok. 7 lat ale nie za dużo gram).
    Pozdrawiam.
  • #5 18 Sep 2006 16:05
    Vitu
    Level 20  
    Topic author Helpful post? (0)
    To mnie rozbiło troche , wiec powiem tak chce Cd technisc mam na to 150 zł czy kupie cos dobrego uzywanego ? czy nie zastanawiac sie i brac tego co jest ?
  • #6 19 Sep 2006 13:37
    gart62
    Level 31  
    Helpful post? (0)
    Witaj!
    W tej cenie coś używanego pewno kupisz ale wybór należy do Ciebie. Zaglądnąłem na Allegro, sprzęt zewnętrznie wygląda ok. ale co w środku? Poza tym zawsze do fotki można użyć innego sprzętu. Ja nie kupuję czegoś czego nie mogę wziąć do ręki i szybko sprawdzić. Ty zrobisz jak będziesz uważał.
    Pozdrawiam.
  • #7 11 Jul 2008 23:10
    Koala1
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Potrzebuję instrukcję obsługi CD Player Technics SL-PG480 lub 580A, może ktoś z Was dysponuje taką instrukcją? Będę wdzieczny. :D
  • #8 12 Jul 2008 23:14
    gart62
    Level 31  
    Helpful post? (0)
    Witaj ponownie!
    W zasadzie jak chwilę poświęcisz na "rozgryzienie" tego odtwarzacza i jego pilota to nie będzie potrzebna Ci instrukcja obsługi. Ja powinienem mieć gdzieś schowaną instrukcję papierową (angielska, niemiecka itd. ale nie mam polskiej) ale w tej chwili nie mam czasu jej szukać a i zrobić skan też nie mam gdzie. Jeśli znajdę coś czasu w przyszłym tygodniu to jej poszukam i spróbuję zrobić zdjęcia. Obsługa tych odtwarzaczy CD jest naprawdę prosta i przyjazna.
    Pozdrawiam.
  • #9 13 Jul 2008 00:32
    Koala1
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Oczywiście masz rację i na pewno poradzę sobie tylko, że potrwa to trochę dłużej.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products