Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

nie działają światła przednie- przeciwmgielne golf IV

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> nie działają światła przednie- przeciwmgielne golf IV
Autor
Wiadomość
martin175
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: ŁOWICZ

Post#1 Post autora tematu 20 Wrz 2006 22:49   

nie działają światła przednie- przeciwmgielne golf IV

witam wszystkich
Oryginalnie posiadałem lampy przednie bez halogenów, po montażu nowych lamp przednich z halogenami i włącznika świateł z halogenami przednimi działaja tylko światła postojowe przednie, ,,długie" oraz tylnie , czy jest wymagana przeróbka instalacji:?: przekaznik,większy bezpiecznik,etc. dziękuje i pozdrawiam:D
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 20 Wrz 2006 22:49   

Powrót do góry

mos5
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Zachodnia Polska

Post#2 21 Wrz 2006 00:38   

Re: nie działają światła przednie- przeciwmgielne golf IV

Popatrz ile pinów ma gniazdo starego reflektora a ile nowego.I wniosek jest prosty ,trzeba poprowadzić dodatkową instalację.Daj znać !
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 21 Wrz 2006 00:38   

Powrót do góry

martin175
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: ŁOWICZ

Post#3 Post autora tematu 21 Wrz 2006 07:06   

ma tyle samo, dochodzi tyle samo kabelków co do lamp starych
tym się własnie sugerowałem, przy decyzji o montażu i zmianie na inne
pzdr
MW
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 21 Wrz 2006 07:06   

Powrót do góry

JO53
Poziom 4
Poziom 4

Miasto: Mrągowo

Post#4 22 Sty 2009 08:54   

martin175 napisał:
witam wszystkich
Oryginalnie posiadałem lampy przednie bez halogenów, po montażu nowych lamp przednich z halogenami i włącznika świateł z halogenami przednimi

Też się przymierzam po koszmarnej jeździe we mgle. Codziennie mam 2x40 km.
Na reflektorach mam złącze z 10-cioma kablami. Ale czy te dodatkowe soczewkowe to przeciwmgielne własnie? I schematu szukam. Jakiś bezpiecznik muszą swój mieć bo to 100W jak nie więcej.
Macie schemat fabrycznego podłączenia? Będę wdzięczny :)
Powrót do góry

JO53
Poziom 4
Poziom 4

Miasto: Mrągowo

Post#5 09 Lis 2010 21:26   

Zainstalowałem p. mgłowe i po długim teście ogłaszam sukces. Soczewkowe oryginały VW darowałem sobie. Drogie i marnie oświetlają. Wypróbowałem w sklepach kilka lamp świecąc sobie każdą na próbę w sufit. Te tiuningowe okazały się bez sensu gadżetami. Skuteczne i niedrogie okazały się polskie WESEM 138 x 78 2HM, 2HMZ. Przełącznik musiałem kupić wyposażony w dwustopniowe ich włączanie. W złączu uzupełniłem brakujący styk a w wiązce uzupełniłem brakującą żyłę, którą następnie przeprowadziłem do świateł z przodu. Przykręciłem światła do zderzaka, przyciąłem odpowiednio kratki maskujące wloty. W lewym wlocie przesunąłem mocowanie czujnika temperatury klimy. Efekt w drodze przez mazurskie lasy jest zadowalający. Pozdrawiam.

A dziś znalazłem jeszcze schemat podłączeń pod adresem: http://forums.tdiclub.com/showthread.php?t=37585

I rozszyfrowanie złącza przełącznika świateł wyszperałem jeszcze i dorzucam.

Załączniki:
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> nie działają światła przednie- przeciwmgielne golf IV
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.111 seconds

elektroda.pl temat RSS 

opony