Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

VW Caddy nowy typ - gdzie jest brzęczyk

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> VW Caddy nowy typ - gdzie jest brzęczyk
Autor
Wiadomość
anaruszko
Poziom 7
Poziom 7

Post#1 Post autora tematu 27 Wrz 2006 23:52   

VW Caddy nowy typ - gdzie jest brzęczyk

Witam, może ktoś wie gdzie zlokalizować brzęczyk w nowym VW Caddy.
Od jakiegoś czasu przestał mi się odzywać tzn nie ma kliku kierunkowskazów, zapalonych świateł przy opuszczaniu auta, dźwiękowych gongów niskiej temp. itp. Pytam o ten brzęczyk ponieważ jego zamilknięcie poprzedzało jakieś tłuczenie się czegoś pod kokpitem.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Wrz 2006 23:52   

Powrót do góry

Gość
Poziom 26
Poziom 26

Post#2 27 Wrz 2006 23:53   

Re: VW Caddy nowy typ - gdzie jest brzęczyk

w zegarach,coś a'la słuchaweczka do walkmana.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Wrz 2006 23:53   

Powrót do góry

anaruszko
Poziom 7
Poziom 7

Post#3 Post autora tematu 27 Wrz 2006 23:58   

a czy prawdą jest, że jego zamilknięcie może spowodować kontaktron w zamku kierowcy. Taką odpowiedź otrzymałem w serwisie z zaleceniem wymiany części zamka przy następnym przeglądzie.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Wrz 2006 23:58   

Powrót do góry

Gość
Poziom 26
Poziom 26

Post#4 28 Wrz 2006 00:28pomocny post - solucja   

jest to prawdopodobne.
Powrót do góry

anaruszko
Poziom 7
Poziom 7

Post#5 Post autora tematu 14 Lut 2007 02:05   

no i teraz wyjaśniło się. Po dwutygodniowym postoju auta na mrozie wyczerpał się akumulator. Podczas rozruchu doszło do odłączenia urządzeń od aku, po przywróceniu zasilania miła niespodzianka - brzęczyk działa. Wieć wystarczył restart komputera i po wszystkim, szkoda, że od razu na to nie wpadłem bo przejechałem tak ok. 70 tys. km.
Choć z drugiej strony mogło być gorzej - mogłem sią zgodzić na wymianę zamka w ASO i ponieść niepotrzebne koszty ;).
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> VW Caddy nowy typ - gdzie jest brzęczyk
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.061 seconds

elektroda.pl temat RSS 

opony