Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

problem z kamerą internetową

soliders029 01 Paź 2006 21:58
  • #1 01 Paź 2006 21:58
    soliders029
    Poziom 9  

kupiłem kamere internetowom firmy CREATIVE LIVE MOTION zainstalowałem sterowniki z CD i wszystkie potrzebne aplikacje by ona działała i zgodnie z instrukcjom zrestartowałem komputer połączyłem kabel USB a tam komunikat (jedno z urządzeń USB podłączonych do tego komputera ma awarię,ale system Windows nie można go rozpoznać.Aby uzyskać pomoc w rozwiązaniu tego problemu,kliknij ten komunikat.)i klikam i nic z tego klikam na właściwości a tam pisze że te połączenie niema sterowników !!!pomóżcie:cry:

Błędy ortograficzne w tytule poprawiłem za kolegę. Błedy w tekście proszę poprawić samemu PRZED napisaniem kolejnego postu.
    [jankolo]

• #2 02 Paź 2006 01:54
    erikses
    Poziom 18  

albo problem z USB albo z kabelkiem jeśli masz możliwość sprawdź na innym kompie

• #3 02 Paź 2006 21:12
    soliders029
    Poziom 9  

nie to nic z tym wczoraj jeszcze wyczytałem że ten model ma wymagania systemowe (Intel® Pentium® III 700 MHz (zalecany Intel® Pentium 4 2.8 GHz lub szybszy) i faktycznie instalowałem na komputerze z procesorem Intel i kamera działa !!!a ja mam AMD Turiona64 czy to oznacza że na moim kompie ta kamerka nie będzie chodzić ?dlamnie to troche dziwne !!chciałem zadzwonić do firmy CREATIVE i sytać się czy musze wymienić tom kamere czy może musze mieć coś oczym niewiem??

• #4 02 Paź 2006 22:58
    erikses
    Poziom 18  

nie ma to znaczenia , na twoim również powinno działać , możesz spróbować odinstalować stare sterowniki , jeśli piszesz że kamera działa na innym kompie to na twoim też musi
    no chyba że masz uwalone USB , zakładam że masz ich kilka spróbuj na innych

• #5 03 Paź 2006 19:25
    soliders029
    Poziom 9  

nic z tego nic niepomaga!USB wszystkie działają sprawdzałem??

• #6 04 Paź 2006 15:07
    erikses
    Poziom 18  

Mam jeszcze takie głupie pytanie , jakiego masz windowsa ?
    Jeśli możesz usuń wszystkie sterowniki które zainstalowałeś włącznie z programami do obsługi kamery , zresetuj kompa podłącz kamerę jeśli zostanie wykryta to jako źródło sterów wskaż systemowi płytkę CD , pisząc to zakładam że masz win XP bądź 2000 ponieważ te systemy są w stanie obsłużyć tą kamerę , na stronie producenta nie ma nic na temat innych.

• #7 09 Paź 2006 01:09
    jacusiek
    Poziom 12  

Witam.

Miałem podobny problem. Pomogła wymiana karty dźwiękowej na CREATIVE SB LIVE Player.

Wychodzi na to, że ta kamera (a raczej jej sterowniki) najlepiej współpracuje z kartami CREATIVE'a w wersjach typu LIVE.
    Próbowałem ze zintegrowaną karta dźwiekową (CMI9739a), blokowane były obydwa wejścia (liniowe i mikrofonowe).
    Z kartą dźwiekową na PCI (CMI8738) były inne problemy; system uruchamiał się bardzo długo a w menadżerze urządzeń kamera była z wykrzyknikiem dopiero jak włożyłem w/w kartę (SB LIVE PLAYER) wszystko działa jak należy.

PS. Moge się oczywiście mylić ale tak było w tym przypadku.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty