Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Uszkodzony zaczep w laptopie Fujitsu-Siemens V8010D

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Hardware -> Uszkodzony zaczep w laptopie Fujitsu-Siemens V8010D
Autor
Wiadomość
neutron
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Gdynia

Post#1 Post autora tematu 07 Paź 2006 14:37   

Uszkodzony zaczep w laptopie Fujitsu-Siemens V8010D

Witam!

Uszkodziłem zaczep w laptopie i mam teraz problem z zamknięciem pokrywy. Została odłamana końcówka ( w kształcie haczyka ). Możliwości jej przyklejenia są raczej znikome.
Proszę o pomoc. Gdzie mogę taką częśc kupić, czy muszę tego szukać w serwisie?

Dziękuję za dobre rady :D
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Paź 2006 14:37   

Powrót do góry

Zygik
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Ustka

Post#2 07 Paź 2006 15:59   

Re: Uszkodzony zaczep w laptopie Fujitsu-Siemens V8010D

Witam!Masz trzy wyjścia :zapytać w serwisie czy mają bo może pasować od innego ,poszukać na Allegro z odzysku lub dorobić z materiału podobnego.W przypadku jak się trochę znasz na mechanice i elektronice to masz temat załatwiony(zrobisz to sam) ale uważaj abyś przy otwieraniu obudowy matrycy nie ulamał zaczepów najlepiej zapytaj kogoś kto już to robił w których miejscach są zaczepy.A jak nie chcesz to zostaje serwis nawet RTV napewno się znają na takim czymś,Powodzenia Zygik.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Hardware -> Uszkodzony zaczep w laptopie Fujitsu-Siemens V8010D
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.399 seconds

elektroda.pl temat RSS