Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Podsłuch / pluskwa - jaki, gdzie i za ile ?

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Co kupić? -> Co kupić Archiwum -> Podsłuch / pluskwa - jaki, gdzie i za ile ?
Autor
Wiadomość
Grzegorz_n
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Sosnowiec

Post#1 Post autora tematu 13 Paź 2006 12:55   

Podsłuch / pluskwa - jaki, gdzie i za ile ?

Witam Wszystkich :)

Potrzebuję pomocy od zorientowanych :)

Potrzebuję kupić gotowy podsłuch - cały komplet lub pluskwę do odbiornika na 88 - 108 MHz (taki mam, chociaż to badziewie i nie wiem, czy zda egzamin), który spełni takie warunki:

- samodzielne zasilanie nadajnika na kilka godzin - min 3h do 6h
- ktoś będzie to miał ukryte w damskiej torbie i będzie w budynku, natomiast odbiornik będzie znajdował się obok budynku w samochodzie. Dodatkowo do wykorzystania w otwartej przestrzeni - z samochodu do samochodu.

Jest kilka ofert w necie, ale tak naprawdę nie wiadomo co kupić. Boję się, aby nie wciśnięto mi szajsu, gdyż nie wiem jakimi parametrami należy się sugerować i jak to się ma do rzeczywistości.

Wolałbym, aby ktoś polecił coś, czego używa w podobnych warunkach i sprawdziło się. Mogę przeznaczyć na ten cel ok. 300 zł. pod warunkiem, ze sprawdzi się w praktyce.

Sam sobie nie zrobię, ponieważ nie potrafię, wiec pozostaje mi jedynie kupno. No chyba, że jakiś sprawdzony KIT, tylko do zlutowania... tyle to potrafię.

Bardzo proszę o rady i pomoc :)
Zależy mi na czasie.

Pozdrawiam Wszystkich
Powrót do góry

Ceneo

Ceneo

Post# 13 Paź 2006 12:55   

Zobacz najlepsze oferty sprzętu RTV:

Powrót do góry

4dim
Poziom 14
Poziom 14

Post#2 13 Paź 2006 17:34   

Re: podsłuch / pluskwa - jaki, gdzie i za ile ???

Ja wykonuję takie układy na zamówienie. Ponieważ Mieszkamy niedaleko to łatwo możemy się spotkać i przed zakupem będziesz mógł sprawdzić działanie mojego sprzętu. W opisie nie podałeś czy istnieją ograniczenia w wielkości nadajnika. Pisz na priv, lub tel: 606 814 094
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Co kupić? -> Co kupić Archiwum -> Podsłuch / pluskwa - jaki, gdzie i za ile ?
Strona 1 z 1