Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Podsłuch / pluskwa - jaki, gdzie i za ile ?

Grzegorz_n 13 Paź 2006 12:55
 • #1 13 Paź 2006 12:55
  Grzegorz_n
  Poziom 15  

  Witam Wszystkich :)

  Potrzebuję pomocy od zorientowanych :)

  Potrzebuję kupić gotowy podsłuch - cały komplet lub pluskwę do odbiornika na 88 - 108 MHz (taki mam, chociaż to badziewie i nie wiem, czy zda egzamin), który spełni takie warunki:

  - samodzielne zasilanie nadajnika na kilka godzin - min 3h do 6h
  - ktoś będzie to miał ukryte w damskiej torbie i będzie w budynku, natomiast odbiornik będzie znajdował się obok budynku w samochodzie. Dodatkowo do wykorzystania w otwartej przestrzeni - z samochodu do samochodu.

  Jest kilka ofert w necie, ale tak naprawdę nie wiadomo co kupić. Boję się, aby nie wciśnięto mi szajsu, gdyż nie wiem jakimi parametrami należy się sugerować i jak to się ma do rzeczywistości.

  Wolałbym, aby ktoś polecił coś, czego używa w podobnych warunkach i sprawdziło się. Mogę przeznaczyć na ten cel ok. 300 zł. pod warunkiem, ze sprawdzi się w praktyce.

  Sam sobie nie zrobię, ponieważ nie potrafię, wiec pozostaje mi jedynie kupno. No chyba, że jakiś sprawdzony KIT, tylko do zlutowania... tyle to potrafię.


  Bardzo proszę o rady i pomoc :)
  Zależy mi na czasie.

  Pozdrawiam Wszystkich

 • #2 13 Paź 2006 17:34
  4dim
  Poziom 14  

  Ja wykonuję takie układy na zamówienie. Ponieważ Mieszkamy niedaleko to łatwo możemy się spotkać i przed zakupem będziesz mógł sprawdzić działanie mojego sprzętu. W opisie nie podałeś czy istnieją ograniczenia w wielkości nadajnika. Pisz na priv, lub tel: 606 814 094