Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamiast niektorych obrazkow na stronach - szare prostokaty

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Sieci, Internet -> Zamiast niektorych obrazkow na stronach - szare prostokaty
Autor
Wiadomość
gldfish
Poziom 9
Poziom 9

Miasto: Gliwice

Post#1 Post autora tematu 13 Paź 2006 17:51   

Zamiast niektorych obrazkow na stronach - szare prostokaty

Witam,
mam pewien problem. Nie spotkalem sie z czyms takim, dlatego tu pisze. Otoz na niektorych stronach zamiast obrazkow (glownie sa to obrazki-linki, banery) zamiast rysunku jest szary prostokat z napisem "Animowany obraz" albo "Baner". Dzieje sie tak w FF i w IE. Mimo ze nie ma obrazkow to linnki do ktorych one prowadza dzialaja. Nie mam np banerow na lakim, tu na forum tych banerow na gorze, na Onecie na samej gorze tej belki gdzie sa "Chat", "Poczta" itd. i na wielu innych stronach. Komputer na ktorym tak sie dzieje jest nowy, byl juz na nim zainstalowany XP Home.
Aha, jak sciagne taki obrazek na dysk i otworze np Irfanem to tez mam szary prostokat.
Moze ktos wie czego mi brakuje lub co jest przyczyna. Wersje Java mam 5.0. pozdrawiam
Gldfish

Dodam jeszcze ze mam AVK IS 2006 i po wylaczeniu zupelnie firewalla dzieje sie to samo. Zainstalowalem Flash Playera, Jave najnowsza. W Operze dzieje sie to samo... Nawet w GG nie wyswietla reklam przez to. A na serwisach typu smog.pl nie wyswietla filmow (nawet odtwarzacza nie widac). Poza tym zamiast malego obrazka w pasku adresowym np kolo adresu onet.pl tez maly szary kwadracik...
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Paź 2006 17:51   

Powrót do góry

dedopl
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: New Sącz

Post#2 13 Paź 2006 18:56   

Re: Zamiast niektorych obrazkow na stronach - szare prostoka

Kiedyś spotkałem sie z podobnym problemem i wina leżała po stronie firewalla, poziom zabezpieczeń był tak wysoki iż nie pobierał obrazów z innych serwerów niż ze strony której przeglądałeś, działo się tak z każdą przeglądarką jak również z GG.
proponuje odinstalować AVK, sprawdzić poziom zabezpieczeń w przeglądarce(ach) ale nie wydaje mi sie żeby to wina leżała po stronie przeglądarek.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Sieci, Internet -> Zamiast niektorych obrazkow na stronach - szare prostokaty
Strona 1 z 1