Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak wyciagnac radio z fiata bravo '98r

pawelzzz 18 Paź 2006 12:39 17002 6
  • #1 18 Paź 2006 12:39
    pawelzzz
    Poziom 9  

wiem ze to glupia sprawa ale naprawde nie moge sobie z tym poradzic, pewnie juz ktos to robił i moglby mi pomoc pawelzzz(malpa)poczta.onet.pl

• #2 18 Paź 2006 14:25
    tesla.pl
    Poziom 12  

Poszukaj manuala do swojego auta jeśli tu Ci nikt nie pomoże. W tej książce znajdziesz opis każdego szczegółu Twojego auta.

Pozdrawiam

• #3 18 Paź 2006 14:38
    Usunięty
  • #4 11 Sty 2007 12:44
    łosiu
    Poziom 12  

jeśli masz radio wbudowane w kokpit to wystarczy z kilku stron podważyć jakimś nożykiem i wyjdzie.

• #5 09 Lis 2007 21:10
    reedfilu
    Poziom 9  

otwierz klapke od kasety, wloz tam reke i ciagnij wez noz cienki i bardzo plaski w wloz go z lewej i z z prawej strony okolo 2cm od podstawy radia. Tam sa zaczepy z ktorych powinno wyskoczyc. ja wyciagalem radio 10 razy i nie mam zadnych sladow. tylko potrzebny plaski nozyk. pozdrawiam

• #6 15 Lis 2007 00:10
    jawiczka
    Poziom 27  

Co do wyciągania fabrycznego radia w fiacie bravo/brawa to są serwisowe przyżądy którymi bez problemowo wyciągasz radio, ja je posiadam, ale jeśli ktoś ich nie ma, a radio raz na ruski rok po coś chce wyjąć, proponuje jechać do najbliższego serwisu fiata, i powinni wyjąć je za gratisa lub też za przysłowiowe piwo.

:D :D:D:D:D

• #7 15 Lis 2007 00:22
    slowmot
    Poziom 18  

Jeśli nie chcesz połamać tego radia ,to posłuchaj rady elektrita.Kup klucze i wtedy wyciągaj.Klucz jest blaszany w kształcie litery U gdzie końce krawędzi są z zatrzaskiem.Z radością obserwuje takich którzy próbują wyciągać radia gołymi rękami uwierzcie mi -jest to niezła zabawa

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME