X

jak wyciagnac radio z fiata bravo '98r

pawelzzz 18 Oct 2006 12:39
  • #1 18 Oct 2006 12:39
    pawelzzz
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    wiem ze to glupia sprawa ale naprawde nie moge sobie z tym poradzic, pewnie juz ktos to robił i moglby mi pomoc pawelzzz(malpa)poczta.onet.pl
  • #2 18 Oct 2006 14:25
    tesla.pl
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    Poszukaj manuala do swojego auta jeśli tu Ci nikt nie pomoże. W tej książce znajdziesz opis każdego szczegółu Twojego auta.

Pozdrawiam
  • #3 18 Oct 2006 14:38
    Removed
    Helpful post? (0)
    wsadza się blaszki pomiedzy panel a kokpit.Zawsze pozostają po tym paskudne slady.
  • #4 11 Jan 2007 12:44
    łosiu
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    jeśli masz radio wbudowane w kokpit to wystarczy z kilku stron podważyć jakimś nożykiem i wyjdzie.
  • #5 09 Nov 2007 21:10
    reedfilu
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    otwierz klapke od kasety, wloz tam reke i ciagnij wez noz cienki i bardzo plaski w wloz go z lewej i z z prawej strony okolo 2cm od podstawy radia. Tam sa zaczepy z ktorych powinno wyskoczyc. ja wyciagalem radio 10 razy i nie mam zadnych sladow. tylko potrzebny plaski nozyk. pozdrawiam
  • #6 15 Nov 2007 00:10
    jawiczka
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    Co do wyciągania fabrycznego radia w fiacie bravo/brawa to są serwisowe przyżądy którymi bez problemowo wyciągasz radio, ja je posiadam, ale jeśli ktoś ich nie ma, a radio raz na ruski rok po coś chce wyjąć, proponuje jechać do najbliższego serwisu fiata, i powinni wyjąć je za gratisa lub też za przysłowiowe piwo.

:D :D:D:D:D
  • #7 15 Nov 2007 00:22
    slowmot
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    Jeśli nie chcesz połamać tego radia ,to posłuchaj rady elektrita.Kup klucze i wtedy wyciągaj.Klucz jest blaszany w kształcie litery U gdzie końce krawędzi są z zatrzaskiem.Z radością obserwuje takich którzy próbują wyciągać radia gołymi rękami uwierzcie mi -jest to niezła zabawa
  Search 4 million + Products
Browse Products