Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Head gitarowy

minimal 18 Paź 2006 22:08 2955 6
  • Jest to jednokanalowy head gitarowy o mocy okolo 5W. Preamp to Fender Bassman\Blackface na jednej 6N2P EW(druga to pozostałość po JCM'ie, ktory robilem wczesniej, ale nie odpowiadal mi brzmieniowo). Koncowka na jednej EL84. Trafo zasilajace musialem zamowic w mkpt, gdyz na rynku wtornym brak bylo odpowiednich do tego projektu. Trafo glosnikowe to TG2.5-2-666, ktore za jakis czas zapewne zmienie na nieco inne(ma ktos jakies ciekawe propozycje?).
    Obudowa wykonana z plyty wiorowej 16mm i oklejona czarnym materialem skoropodobnym(niestety jest dosyc miekki i juz pojawily sie pierwsze uszkodzenia). Chassis z blachy aluminiowej 1 mm.

Poki co tylko foty. Jak uda mi sie dorwac jakas konkretna paczke i mikrofon to moze nagram jakies probki.

Fajne!
  • #2 19 Paź 2006 19:50
    Paweł007
    Poziom 22  

O nonoon
    Bradz łądnie wykonane może w środku pokażesz coś.

Co mi się niepodoba: nielubie trafa na wierzchu a pozatym bardzo fajny wzmacniacz.

I małe pytanko czemu pokazując konstrukcje w DIY pokazałeś ją korzystając z innego nicku?

• #3 19 Paź 2006 20:08
    minimal
    Poziom 2  

Paweł007 napisał:
    O nonoon

Hmm, przeciez fotka "Copy of IMG_0816.jpg" to wlasnie widok od srodka :)

Paweł007 napisał:
    I małe pytanko czemu pokazując konstrukcje w DIY pokazałeś ją korzystając z innego nicku?

Tej czesci wypowiedzi akurat nie rozumiem :)

• #4 20 Paź 2006 23:14
    dsrecordss
    Poziom 18  

Witam,
    można prosić o jakiś schemacik?
    pozdrawiam

• #6 22 Paź 2006 12:39
    Paweł007
    Poziom 22  

minimal napisał:
    Paweł007 napisał:
    O nonoon

Paweł007 napisał:

Ten dział na elektrodzie niepowinien zawierać załącznikó za punkty więc radziłbym zmniejsz zdjęcie bo nikt niebędzie tego oglondał. No czemu pokazujesz to z innego nicku sprawdziłęm ten nick niejest jedyny z tego IP

• #7 23 Paź 2006 01:01
    minimal
    Poziom 2  

Paweł007 napisał:
    minimal napisał:
    Paweł007 napisał:
    O nonoon

Paweł007 napisał:

Ten dział na elektrodzie niepowinien zawierać załącznikó za punkty więc radziłbym zmniejsz zdjęcie bo nikt niebędzie tego oglondał. No czemu pokazujesz to z innego nicku sprawdziłęm ten nick niejest jedyny z tego IP

1. Juz zmienilem.
    2. I co z tego, ze nie jest jedyny z tego IP? Nie oznacza to przeciez, ze mam wiecej niz jedno konto na tym forum. To jest moje jedyne i nigdy nic wczesniej nie umieszczalem tutaj.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME