Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowy twór STXa. Jakie są Wasze opinie na temat nowego produktu?

AVG 04 Gru 2006 09:49 7360 72
  • #61 04 Gru 2006 09:49
    absurdutropiciel
    Poziom 2  

Nadal pytam po co np. mi proponujesz wzmak o mocy 600 kiedy ja chcę zrobić subwoofer na głośniku 10" o mocy ok. 150 w ?
    Podaj mi link albo adres gdzie mogę kupić za " nie chorą kasę" moduł do 200 w ale nie na scalakach.
    Ja nie mam czasu na grzebanie się z elektroniką a poza tym jak sobie wyobrażasz zamontowanie tych przesuwników filtrów itd i gdzie?
    Jeżeli wmontuję to w ten przez Ciebie podawany wzmacniacz to przecież stracę gwarancję.
    Jeżeli jest to 20 zł za wymienione układy to powiedz mi dlaczego producent ich nie zamontował fabrycznie?
    Ty chyba nie życzysz i doradzasz innym uczciwie, przecież w razie awarii
    będę w plecy 700 zł !!!
    I na koniec.
    Jeżeli odpowiadasz na moje pytania "po to", to twierdzę, że jesteś nie wychowanym, zresztą przejrzałem Twoje wypowiedzi w stosunku do innych forumowiczów.

• #62 04 Gru 2006 10:09
    wiezlak
    Poziom 35  

Niestety STX przegiął z ceną 597zł za 200W. Za 274zł. można mieć 200W Matronixa WST200TP , któremu brakuje w porównaniu do STX auto on/off, płynnej regulacji fazy, subsonica i funkcji direct - czy te elementy są warte 2x wyższej ceny?... Nawet Irek2 swoją dopieszczoną konstrukcję 300W, dodatkowo jeszcze z limiterem mocy, kompletem wejść nisko i wysokopoziomowych oferuje w sporo niższej cenie. Oczywiście mowa tylko o tranzystorowcach.

• #63 04 Gru 2006 10:54
    absurdutropiciel
    Poziom 2  

Dzięki wiezlak. Zapytam Irka 2 za ile.

• #64 04 Gru 2006 14:49
    AVG
    Poziom 30  

wiezlak napisał:
    Niestety STX przegiął z ceną 597zł za 200W. Za 274zł. można mieć 200W Matronixa WST200TP , któremu brakuje w porównaniu do STX auto on/off, płynnej regulacji fazy, subsonica i funkcji direct - czy te elementy są warte 2x wyższej ceny?... Nawet Irek2 swoją dopieszczoną konstrukcję 300W, dodatkowo jeszcze z limiterem mocy, kompletem wejść nisko i wysokopoziomowych oferuje w sporo niższej cenie. Oczywiście mowa tylko o tranzystorowcach.
    no ta cena powala na kolana ciekawe czemu te zmiany w STX'e tyle kosztuja jak juz wspomnieliscie za ta cene mozna miec matronixa i konstkukcje kolegi Irka jesli bym miał juz przeznaczyc te 600zł to juz bym wolał sam zmontowac taki panel ze wszystkimi bajerami i zapewne by jeszce troche kasy zostało

• #65 05 Gru 2006 00:34
    irek2
    Poziom 40  

Cena jest dosc wysoka ale jak niestety nie zauwazyliscie wzmak nie ma zadnego odpowiednika!

Matronix to sama plytka bez jakiejkolwiek obudowy i bez autowlaczenia ktory jest standardem! STX bylby duzo tanszy gdyby sprzedawali sama plytke z kawalkiem radiatora i regulacjami na pr-kach. Wg mnie matronix to parodia wzmacniacza panelowego do suba. Wyglada na amatorska robote i tyle.

Moze i STX jest drogi ale nie musi sie wcale sprzedawac, wazne ze firma ma teraz swoj wzmacniacz i zacznie produkowac pozadniejsze suby aktywne a tego jak dotad nikt w kraju sam nie robil. Wzmacniacz jako jedyny w swojej kategorii ma limiter mocy i pelne zabezpieczenia czyli zwarciowe i termiczne. Na razie mozna go chyba porownac tylko do drogiego hypexa (akustyk) choc stx nie wyglada przy nim zbyt pieknie. Raczej o mostku TDA z dodatkowymi tranzystorami to ja nie bede wspominal a sa takie wynalazki na allegro.

Wiem ze sub z tym wzmakiem bedzie wyposazony w nowy glosnik o srednicy 30cm. Nie wiem tylko kiedy.

• #66 05 Gru 2006 00:37
    Gilotyn@
    Poziom 30  

to pewnie i cena takie suba z tym wzmkiem i na GDN 30cm będzie odpowiednia wysoko. Patrząc na nowe produkty stx to tego można się spodziewać.

pozdrawiam Gilotyn@

• #67 05 Gru 2006 16:07
    zeberko
    Poziom 31  

Może w taki sposób STX wyrabia szacunek u konsumentów do siebie i swych poczynań.
    Ale ten nowy głośnik bardzo mnie cieszy oraz poczynania w zakresie głośników kopułkowych.

• #68 05 Gru 2006 17:43
    Gilotyn@
    Poziom 30  

to jak chce sobie robić szacunek to niech robi go jakością i ceną ale nie w górę. Głośniki jeszcze można zaakceptować ich cena i jakość są jeszcze na dopuszczalnym poziomie, ale ten wzmak to już inna bajka.

pozdrawiam Gilotyn@

• #69 08 Gru 2006 15:13
    spigo3
    Poziom 14  

co wy tu tłuczecie temat o jakości jak nadal nie wiadomo jak to chodzi ?

• #72 19 Sty 2007 22:48
    noethebest
    Poziom 1  

Nevon słuchałeś obydwu tych głośników ?
    Wydaje mi się, że jednak nie, skoro wypociłeś taki wniosek!!!

ps.

Proszę, żeby była pełna jasność zamieść w/w Twoje fotki !!!

• #73 19 Sty 2007 23:01
    Nevon
    Poziom 21  

niestety nie słyszałem, wniosek wyciągnąłem na podstawie parametrów.
    Ale mam w planach budowę monitorków i na początku chciałem wybrać tego STX'a ale po przejrzeniu oferty Beyma studio doszedłem do wniosku że to będzie jednak lepszy wybór.

Prosił bym Cie o udowodnienie czemu niby STX jest lepszy od tej Beymy ??

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme