Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

SCHEMAT)(PODŁĄCZEŃ GAŹNIKA VW GOLF PIERBURG 2E2

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Szukam -> SCHEMAT)(PODŁĄCZEŃ GAŹNIKA VW GOLF PIERBURG 2E2
Autor
Wiadomość
mirekwozny
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: rybnik

Post#1 Post autora tematu 13 Lis 2006 21:11   

SCHEMAT)(PODŁĄCZEŃ GAŹNIKA VW GOLF PIERBURG 2E2

witam jak wyżej w temacie poszukuję schematu podłączeń wężyków podciśnień do gaźnika vw golf 2 typ 2e2 PIETBURG.
a korzystając z okazji to mam jeszcze jeden problem do rozwiązania mianowicie zrobiłem remont silnika w golfie 1,8 benzyna i po złożeniu wszystkiego do kupy odpaliłem silnik ale? na paliwie silnik niema praktycznie wolnych obrotów i strasznie szarpie na wysokich obrotach jest oki ale na wolnych koniec jest fatalnie opisze w przybliżeniu dysza która podaje paliwo na wolne obroty podaje to paliwo z przerwami a powinna dostarczać je bez przerwy i z tego to szarpanie i nierówna praca silnika mam nadzieje że znajdzie się ktoś kto się spotkał z takim przypadkiem i podzieli się doświadczeniami ja jestem z zawodu mechanikiem i elektronikiem samochodowym ale raczej specjalizuje sie w marce ford tam to w sumie nie jest takie skomplikowane chociaż mam też forda na gaźniku pierburga wracając do tego golfa na lpg chodzi bez problemu IGIEŁKA . gdybym miał trochę więcej czasu to pogrzebałbym ale ten samochód nie może stać wiadomo każdego pili a to że na gazie chodzi bez zarzutu to nie wszystko na paliwie też musi być igiełka więc proszę o pomoc a nie o wypowiedzi typu to już było na forum bo szukałem i nic o gaźnikach na razie nie znalazłem więc pisze ten temat z góry dziękuje i pozdrawiam Mirek

Nie używaj dużych liter w tytule. [h]

Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Lis 2006 21:11   

Powrót do góry

hefid
Moderator
Moderator

Miasto: Warszawa

Post#2 13 Lis 2006 21:21   

Re: SCHEMATPODŁĄCZEŃ GAŹNIKA VW GOLF PIERBURG 2E2

Przeniosłem z: Schematu/instrukcji...
Powrót do góry

mirekwozny
Poziom 11
Poziom 11

Post#3 Post autora tematu 15 Lis 2006 20:12   

Re: SCHEMAT)(PODŁĄCZEŃ GAŹNIKA VW GOLF PIERBURG 2E2

Przeniosłem z: Schematu/instrukcji... niewiem co to ma osnaczać
niewiem czy takie odpowiedzi są mi potrzebne jeśli możesz to sprecyzuj to (Przeniosłem z: Schematu/instrukcji... )
pozdrawiam Mirek
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 15 Lis 2006 20:12   

Powrót do góry

you123
Poziom 6
Poziom 6

Post#4 20 Lis 2006 00:12   

Vitam.
Gdzieś kiedyś w domu przewinęła mi się książka pt: "Gaźniki samochodowe" i z tego co pamiętam tam był właśnie przykład właśnie z golfa lub passata (to i tak jest to samo). muszę poszukać i jak znajde to coś podrzuce.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 20 Lis 2006 00:12   

Powrót do góry

mirekwozny
Poziom 11
Poziom 11

Post#5 Post autora tematu 20 Lis 2006 00:38   

witam i dziękuje you123 nareszcie ktoś na tym forum zabrał głos w słusznej sprawie naprawde denerwuje mnie strasznie stwierdzenie to juz było lub przeniosłem z shematy lub inne uwagi nie na temat jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam Mirek
Powrót do góry

stefanM
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: "--"

Post#6 16 Gru 2006 21:42   

Jeżeli temat jeszcze jest aktualny i potrzebujesz rozrysowane przewody podciśnieniowe tego gażnika wyślę w następnym poście.
Powrót do góry

mirekwozny
Poziom 11
Poziom 11

Post#7 Post autora tematu 17 Gru 2006 15:27   

witam i dziękuję za odzew bardzo proszę o schemat tych podłączeń podciśnien tegoż gaźnika podaję email mirekwozny(malpa)wp.pl pozdrawiam mirek
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 17 Gru 2006 15:27   

Powrót do góry

shr
Poziom 3
Poziom 3

Post#8 05 Lut 2007 19:58   

temat bez sensu... panowie wysyłają sobie mailem... a dla nas (innych czytających) - zero info.

prosze o zamkniecie tego tematu bo coraz wiecej smieci sie pojawia

pozdrawiam
Powrót do góry

korelian
Poziom 18
Poziom 18

Post#9 14 Lut 2007 14:51   

No właśnie. Co na to ADMIN?
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Szukam -> SCHEMAT)(PODŁĄCZEŃ GAŹNIKA VW GOLF PIERBURG 2E2
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.066 seconds

elektroda.pl temat RSS 

opony