X

Komputer zamiast "Z" pisze "Y: itp

Andu 19 Nov 2006 01:04
  • #1 19 Nov 2006 01:04
    Andu
    Level 11  
    Helpful post? (0)
    Witam wszystkich,

od pewnego czasu pojawił mi się problem polegający na zamianie liter edytowanych przez komputer. Np: zamiast litery "Z" pojawia sie litera "Y" i tp. problem ten nie dotyczy wszystkich aplikacji a dokładniej dotyczy nakładki na outlooka o nazwie "INCREDIMAIL". Po zainstalowaniu wszystko było OK i nagle się s....o :)

bardzo proszę o pomoc.

PS: Udało mi się raz zmusić kompa do poprawnego pisania włączając klawiaturę ekranową, ale problem powraca zawsze po włączeniu aplikacji.

Mam na kompie WIN XP profesional

pozdrawiam
    Andu
  • #2 19 Nov 2006 01:08
    Kobra
    Level 17  
    Helpful post? (0)
    Witam
    A jak masz ustawioną klawiaturę
    Powinno być polski programisty
    Pozdro
  • #3 19 Nov 2006 01:10
    ponczek123
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    witam
    zmien język klawiatury na polski programisty powinno pomóc
  • #4 19 Nov 2006 14:01
    Andu
    Level 11  
    Topic author Helpful post? (0)
    Dzięki za podpowiedzi, ale ja nie mam pojęcia jak to się robi :) Pamietajcie że klawiatura działa poprawnie z innymi aplikacjami i że na początku po zainstalowaniu tej poczty też było OK. Nagle sie zmieniło :(

Pozdrawiam Andu
  • #5 19 Nov 2006 14:14
    maciek_slon
    Level 29  
    Helpful post? (0)
    Doraźnym rozwiązaniem może być naciśnięcie kombinacji lewy alt + szhift w momencie kiedy klawiatura zacznie wariować, to przełączy nam ustawienie klawiatury na inne. Jak za pierwszym razem nie zadziała - nacisnąć jeszcze raz. Ale tak jak mówię - to rozwiązanie doraźne - usuwa skutki a nie przyczynę problemu.
  • #6 19 Nov 2006 14:32
    mcoola
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    W panelu sterowania -> opcje regionalne i językowe ->[fiszka] języki -> [usługi tekstowe i języki] szczeguły -> ustaw [polski programisty -> ustawienia klawiszy -> przełącz miedzy językami ->zmien sekwencje klawiszy i odznacz te 2 opcje i gotowe
    pzdr
  • #7 19 Nov 2006 14:41
    Artee18
    Level 22  
    Helpful post? (+1)
    Ctrl+shift
  • #8 19 Nov 2006 17:12
    piooo
    Level 29  
    Helpful post? (0)
    klawiatura najprawdopodobniej jest ustawiona prawidłowo , a problem wynika z tej zainstalowanej nakładki , spotkałem się już z czymś takim , jedynym rozwiązaniem było poprostu odinstalowanie tej nakładki, pozdrawiam
  Search 4 million + Products
Browse Products