X
  • #1 20 Nov 2006 17:47
    maolat
    Level 12  
    Helpful post? (+2)
    Witam,
    Poszukuje instrukcji programowania pilotów (chyba, że ktoś pamięta z głowy) do radioodbiornika "wtykanego" FIX współpracującego z centralą FAAC 452 MPS.
    Z góry dziękuje za pomoc.
    Pozdrawiam.
  • #2 26 Nov 2006 13:00
    VIRUS32
    Level 24  
    Helpful post? (0)
    Proszę spróbować na stronie firmowej.www.faac.pl
  • #3 06 Jan 2007 03:58
    zair
    Level 14  
    Helpful post? (+2)
    Pewnie problem już rozwiązany ale napiszę dla zainteresowanych:
    podłaczmy zasilanie lub wkładamy płytkę do centrali. Włączmy zasilanie.diony k1 i k2 nie powinny sie swiecić. Rozłaczmy czerwona zworkę obok przycisku. Naciskamy i trzymajac przycisk wkładamy zworkę. zapala sie zielona dioda kanał 1 i czerwona kanal 2. puszczamy przycisk i pali sie zielona. naciskamy przycisk 1 lub 2 pilota raz. dioda zgasnie. naciskamy drugi raz ten sam przycisk pilota pierwszego lub drugiego. dioda zapali sie i zgasnie. nastepnie nie czekajac naciskamy drugi przycisk pilota raz, zapala sie czerwona. potem drugi przycisk pilota drugiego lub ten sam pierwszego jesli programujemy drugi kanal(dioda czerwona) UWAGA! Przy programowaniu kanalu drugiego dioda nie potwierdza za drugim razem, chyba że przy drugim pilocie. potem wyjmujemy zworke lub wylaczamy zasilanie i po włączeniu luz założeniu zworki powinno dzialac. kanal 1 dioda zielona jest niekonfigurowalny, a kanal drugi praca mono lub bistabilna ustawiana niebieskim jumperem obok radia. Ja mam wersje na 24V i obecnie przerabiam ją na 12. Należy wymienić przekaznik na 12V oraz zmienic rezystory za diodą na zasilaniu przed dwoma stbilizatorami 7805.Jaie rezystory nie wiem. Bawię się.
  Search 4 million + Products
Browse Products