X

Gdzie zalozyc najlepiej skrzynke e-mail?

21 Nov 2006 19:36 BRBrauniack
  • #1 21 Nov 2006 19:36
    Brauniack
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    Witam serdecznie.
    Mam takie zapytanie prawdopodobnie blache ale na jakim serwerze najlepiej zalozyc skrzynke e-mail? nie chodzi mi o duza pojemnosc lecz o bez awaryjna prace?
  • #2 21 Nov 2006 19:53
    marek-cho
    Level 16  
    Helpful post? (+1)
    witaj - ja polecam gmaila na googlach - bezawaryjna, pojemna i przede wszystkim zero durnych reklam i praktycznie brak spamu... ale poczekaj, może inni koledzy mają swoje typy :D pozdrawiam
  • #3 21 Nov 2006 21:46
    arnoldk_20
    Level 35  
    Helpful post? (+1)
    W gmailu nie można przesyłać plików typu *.exe i filtr antyspamowy jest czasami nadgorliwy i normalnych (nie będących spamem) emaili nie przepuszcza.
    Onet zbyt zawodny.
    Wp.pl i Interia.pl nie narzekam.
  • #4 21 Nov 2006 22:02
    lopez123
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    na wp.pl jest duzo reklam i spamu
  • #5 21 Nov 2006 22:27
    ~sojer
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    Darmowe konta na interii bardzo "zamulają', tzn. nie zawsze wysłana do ciebie wiadomość dotrze od razu (zwykle po około 10 minutach). Dość dobre konta oferuje o2.pl i stosunkowo mało spamu rozsyła.
  • #6 22 Nov 2006 06:12
    marek-cho
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    arnoldk_20 wrote:
    W gmailu nie można przesyłać plików typu *.exe i filtr antyspamowy jest czasami nadgorliwy i normalnych (nie będących spamem) emaili nie przepuszcza.
    Onet zbyt zawodny.
    Wp.pl i Interia.pl nie narzekam.

filtr rzeczywiście jest nadgorliwy a pliki .exe można przesyłać po spakowaniu np rarem . pzdr
  • #7 22 Nov 2006 09:15
    jaqbas2
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    jesli masz komorke z plusa - polecam plusnet.pl/simplusnet.pl - płacisz za konto 5zl , a potem juz jest za darmo. ma tylko 10 Mb, ale ma darmowe powiadamianie sms'ami, brak spamu, reklam itp. Dostęp po pop3/smtp, imap. No i filtry nie przeszkadzają wogóle
  • #8 22 Nov 2006 18:19
    EnZoSeD
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Na wp.pl mam często problemy z zalogowaniem się, na onecie wiem, że była afera - masa kont shakowanych, interia za wolna. Mam konto na gmailu i jak narazie nie narzekam - ani razu nie zablokowało "prywatnej" wiadomości. Polecam również o2- jak narazie również zero problemów. Poza tym rejestracja w większości serwisów trwa zaledwie kilka minut i chcąc mieć pewność dobrze jest wcześniej wypróbować samodzielnie. Pozdrawiam
  • #9 22 Nov 2006 19:04
    Dot dash
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    o2.pl jest najbardziej rozsadnym z mozliwych wyborow.
  • #10 22 Nov 2006 22:47
    313846
    Removed  
    Helpful post? (0)
    Jak się zakłada na gmail'u konto?
  • #11 22 Nov 2006 23:30
    arnoldk_20
    Level 35  
    Helpful post? (0)
    michna3 wrote:
    Jak się zakłada na gmail'u konto?

W Polsce chyba jeszcze przez zaproszenia.
    Podaj swój adres email to dostaniesz zaproszenie
  • #12 22 Nov 2006 23:34
    Tomgrim
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Na gmail musisz mieć zaproszenie!!!!!!!!!
    na walla masz 5 g free
    na yahoo 3
  • #13 23 Nov 2006 00:10
    adlong
    Level 12  
  • #14 23 Nov 2006 00:14
    Tomgrim
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    100 MB to za przeproszeniem wsadź sobie w >>>>>>>>>>>> w kieszeń
  • #15 23 Nov 2006 00:36
    TABSIOR
    Level 23  
    Helpful post? (0)
    Po pierwsze: autorowi tematu nie zależy na pojemności, a bezawaryjności. Tu polecam Elkę - NIGDY nie zdarzyło mi się, żeby padła kiedy próbowałem odczytać mail. Jest mały problem - hasło odzyskujemy PM-em do admina, nie ma innego sposobu :) Wiem, bo to przerabiałem.
    Tomgrim, taką uwagę za przeproszeniem wsadz sobie... w kieszen. Niby tylko 1oo MB, ale b/o wielkosci jednego maila - na WP jest to 1oMB, na O2 bodajze 2oMB.
    Po drugie, brak jakichkolwiek reklam, poczta dziala szybko (o2 ma czasem z tym problemy -> mail szedl 6h, z Wirtualnej na Elkę nawet nie minutę :) )

Brauniack - do założenia konta bez jakichkolwiek reklam @elektroda.net wystarczy 5 postów na koncie. Kolejną zaletą jest duży wybór nicków - bo to konto email tylko dla userów Forum, więc o mniejszej popularności - i obciążeniu serwerów - niż darmowe komercyjne.
    Pozdrawiam.
    Łukasz
  • #16 23 Nov 2006 00:51
    Tomgrim
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Nie miałem na myśli jakiemuś kontowi (jak to się pisze?) cokolwiek zarzucać .Ja prywatnie mam na o2 1024 M i niemam żadnych problemów. Tylko 100 Mb to wykorzystuje w 1 dzień i co codziennie mam czyścić????

A co ze spamem u Was jest dużo tego ?????
  • #17 23 Nov 2006 15:35
    313846
    Removed  
    Helpful post? (0)
    To proszę o zaproszenie na gmaila. Moj e-mail michna3(m@łp@)tlen.pl
  • #18 23 Nov 2006 18:29
    Removed
    Helpful post? (0)
    Ostatnio mam problemy z zalogowaniem sie na Onecie.Wyskakuje komunikat "trwa łączenie z serwerem" potem wyskakuje normalnie okienko poczty wpisuje login i hasło i znowu białe tło i "łączenie z serwerem".Mam jeszcze konta na WP i O2 i tam chodzi normalnie tylko Onet robi jakieś problemy
  • #19 24 Nov 2006 15:55
    logo2
    Level 14  
    Helpful post? (0)
    Jeśli możesz wydać 50 PLN rocznie napisz na priv - nie chcę robić komercyjnej firmie reklamy.

A.T.
  • #20 29 Nov 2006 22:33
    ~sojer
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    TABSIOR to chyba zapeszyłeś bo właśnie dzisiaj nie działa Elka. Pozatym szczerze jej nie polecam. Maile nie wszystkie do mnie dochodzą (nawet jak sam do siebie piszę z innego konta) i nigdzie nie ma opcji dezaktywowania tego filtru antyspamowego.

Jeszcze co do o2 - tam jest 1GB, a nie 20MB.
  • #21 01 Dec 2006 19:56
    spd
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    hej !

-jesli mozecie to prosze o zaproszenie mnie do google maila
    pliis bardzo chce miec tam konto..

moj e mail dark-spd(malpa)go2.pl

Z gory dziekuje !

++++++++++++++++++

a tak odchodzac od tematu to czy znacie jakas stronke na ktorej mozemy zrobic domene (nakladke) na adres e mail ??
    np z jakasnazwa(malpa)dluganazwa.pl to- jakasnazwa(malpa)xx.pl
  • #22 02 Dec 2006 00:02
    elektronik_lol
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    Ja polecam o2 mam tam konto już ponad półtora roku i nienażekam.
  • #23 02 Dec 2006 00:38
    arkolesz
    Level 26  
    Helpful post? (0)
    Od ponad 6 lat jestem uzytkownikiem konta na o2 (kiedys to bylo go2). W przeciagu tego czasu nie przypominam sobie wiekszych problemow z tym kontem. Polecam je kazdemu z uwagi na duza pojemnosc, szybkosc, niezawodnosc i calkiem dobry filt antyspamowy! Co do tego ostatniego zauwazylem jedna ciekawostke - maile od M$ przez ten filt interpretowane sa rowniez jako spam. Ciekawe... :)
  Search 4 million + Products
Browse Products