X

Komputer nie wykrywa MP4

21 Nov 2006 22:54 JAjanosik99
  • #1 21 Nov 2006 22:54
    janosik99
    Level 18  
    Helpful post? (+1)
    Mam problem z odtwarzaczem mp4. Działa normalnie na baterii, po podłączeniu do kompa na ekranie pojawiają się ikonki sygnalizujące połączenie z komputerem, bateria się ładuje, ale komputer wogóle go nie wykrywa i nie jest przez to widziany jako dysk. Linie usb mają połączenie z prockiem (atj2051). Czy ktoś już się z tym spotkał?
  • #2 22 Nov 2006 00:35
    Dulan
    Level 26  
    Helpful post? (0)
    Musisz postawić na nowo system. Niestety "windowsy" mają to do siebie.
    Możesz też dostać się na dysk(MP4) wchodząc do:
    Panel sterowania-Narzędzia administracyjne-Zarządzanie komputerem-Zarządzanie dyskami. Na liście będzie Twój odtwarzacz jako dysk wymienny. Nadaj mu literę i możesz przeglądać jego zawartość lub kopiować z niego lub na niego.
  • #3 22 Nov 2006 20:02
    Marecki_Wro
    Level 12  
    Helpful post? (-1)
    Jesli masz winde XP to podlacz odtwarzacz potem wejdz w panel sterowania- drukarki i inny sprzeti dodawanie sprzetu, podczas sprawdzania konfigu kompa powinien sie znalesc tez dysk wymienny. U mnie bylo tak samo i to pomaga.
  • #4 23 Nov 2006 13:44
    janosik99
    Level 18  
    Topic author Helpful post? (0)
    To nie jest wina komputera, bo inne odtwarzacze są wykrywane, problem dotyczy tylko jednej konkretnej sztuki.
  • #5 30 Dec 2007 18:51
    werus93
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Mam taki sam problem. po poldaczeniu do komputera na mp4 pokazuje sie tylko ikonka ze sie bateria laduje a komputer nie wykrywa urzadzenia :| to samo jest na innym komputerze. a Wasze metody nie pomagaja... no i nie wem co robic.
  • #6 08 Aug 2008 17:00
    bastek123456
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    mi tez nie wykrywa probowalem wszystkiego na jednym kompie dziala na drugim nie co mam zrobai weszlem niby w ten panel sterowania drukarki ale tam wyszukuja tylko drukarek nie wiem co mam zrobic dzieki

Dodano po 1 [minuty]:

pomocyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
  • #7 09 Aug 2008 14:48
    pikarel
    Level 26  
    Helpful post? (0)
    Wejdź w menu i użyj funkcji Formatuj.
    Usuniesz nagrania, ale powróci połączenie z komputerem.
  • #8 08 Oct 2008 23:18
    KarMeLlc
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    A jeżeli w menu nie ma funkcji formatuj??
    mam podobne MP4 i problem taki jak opisał werus93.
    czy może to być wina kabla?
  • #9 09 Oct 2008 00:19
    zetdeel
    Level 36  
    Helpful post? (0)
    janosik99 wrote:
    Mam problem z odtwarzaczem mp4. Działa normalnie na baterii, po podłączeniu do kompa na ekranie pojawiają się ikonki sygnalizujące połączenie z komputerem, bateria się ładuje, ale komputer wogóle go nie wykrywa i nie jest przez to widziany jako dysk. Linie usb mają połączenie z prockiem (atj2051). Czy ktoś już się z tym spotkał?

Podaj system operacyjny na kompie i wielkość pamięci w odtwarzaczu.
    Czy z odtwarzaczem dostałeś sterowniki?
  • #10 09 Oct 2008 18:44
    KarMeLlc
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Mój problem rozwiązany.. winien był kabel.. pożyczyłem inny i działa.
    Pozdrawiam :D
  • #11 29 Dec 2008 18:11
    paolaa
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    mam ten sam problem.. z tym, że żadna z waszych metod nic nie dała.
    sprawdzałam też z innym kablem i jest to samo. Na wyświetlaczu mp4 po podłączeniu pokazuje się kabel i komputer i na kablu jest napis MTP a wcześniej tego nie było.
  • #12 19 Jul 2016 21:00
    EnzzoProo
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    Witam.
    Sam rozwiązałem problem. Rzecz w tym, że nie chodzi tu o Urządzenie lecz o kartę MicroSD. Urządzenie nie da się podłączyć przez USB do komputera by zgrać sobie piosenki. Wystarczy podłączyć kartę MicroSD do komputera, Następnie Zgrać piosenki na kartę. I włożyć tą kartę Do Urządzenie. Można się cieszyć z Muzyki ;D
    :D
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products