Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 26 Lis 2006 15:45
    km1
    Poziom 11  

Witam i dziękuję za zainteresowanie moim dylematem.Używam cały czas 17 CTR do zastosowań domowych typu - WORD,internet itp.Nie oglądam filmów i nie gram w gry.Chcę wymienić monitor na LCD 19 i nie wiem jaki będzie odpowiedniejszy dla mnie.W sklepach polecają szerokie panele ,ale jakoś zazwyczaj jestem sceptyczny do zapewnień sprzedawców.Dlatego poprosiłbym o opinie użytkowników którzy już z tym sprzętem trochę popracowali.Ewentualne sugestie co do modelu też by się przydały.Z góry dziękuję i pozdrawiam
    Krzysztof

• #2 26 Lis 2006 15:50
    Paweł007
    Poziom 22  

Witam.

Jak jesteś w sklepie to jest taka zasada o której niewielu wie a wiedzą sprzedawcy.

Jest tak masz 2 monitory za np 1800zł. Cena taka sama parametry troche inne. Sprzedawca doradzi ci tego za który więcej zarabia(chodzi oto że za monitor jeden zarabia np.400zł a za drugi 200zł) i doradzi zawsze ten za ktory więcej zarobi i tak jest z regóły a wsumie zawsze bo każdy sobie zepke skrobie. Jak ci niesłuży do maratonów filmowych ani do gier to wybierz taki jaki ci sie spodoba i już a te szerokie sa dobre.

Pozdrawiam i mam nadzieje ze troche pomogłem.

• #3 26 Lis 2006 16:11
    313846
    Usunięty  
  • #4 26 Lis 2006 16:17
    scuzz
    Poziom 16  

Te szerokie są dobre w przypadku gdy maja opcje PIVOT wtedy obracasz ekran i cała stronka worda (duże litery :)) mieści ci się na ekranie i nie musisz przesuwać. Spokojnie wystarczy ci monitorek do 1000zł. Ze swojej strony moge ci polecic monitory samsunga gdyż z takim mam do czynienia na codzień:)
    Samsung 940bf. Ostatnio znajomym poleciłem model 940b Pivot i są z niego zadowoleni.

• #5 26 Lis 2006 16:21
    313846
    Usunięty  
  • #6 26 Lis 2006 16:50
    Platon
    Spec od komputerów

Jak nie ogoladasz filmow i nie grasz, to wystarczy 4:3. Jeżeli nie specjalnie internesujesz sie grafiką to weż monitor na matrycy TN. Panorame warto brac od jakis 22 cali dopiero, bo inaczej bedzie niższa, w porownaniu do 19 calowego monitora 4:3.

Napisz ile chcesz wydac pieniedzy.

• #7 26 Lis 2006 17:20
    km1
    Poziom 11  

Witam ponownie ! Dziękuję za pomoc i wezmę 4x3 i chyba Samsunga.Pozdrawiam
    Krzysztof

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty