X

Wie瘸 philips FW878C czyta p造ty tylko przez 5 min.

Marcin.T 28 Nov 2006 23:40
  • #1 28 Nov 2006 23:40
    Marcin.T
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Witam!
    Mam taki problem od d逝窺zego czasu: wie瘸 philips fw878c czyta p造ty tylko przez ok 5 min. po czym jak gdyby sie przegrza豉, bo po paru minutach znowu mo瞠 czyta i te par minut. Nawet bez wy陰czania wie篡, wystarczy zrobi stop i poczeka.
    Co mo瞠 by przyczyna? Jak mo積a to naprawi?
    Dziekuj z g鏎y za pomoc.
    Pozdrawiam
  • #2 29 Nov 2006 07:51
    vga1
    Level 14  
    Helpful post? (0)
    mialem taki przypadek uszkodzony okazal sie laser
  • Helpful post
    #3 29 Nov 2006 20:23
    art_b
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    Zanim wymienisz laser spr鏏uj podkr璚i potencjometr na w霩ku z laserem na max,mo瞠 to pom鏂.
  • Helpful post
    #4 29 Nov 2006 21:20
    D1C1
    Level 23  
    Helpful post? (0)
    Podkrecenie na pewno uszkodzi laser - nie polecam. Uszkodzony jest silnik nap璠u p造ty, proponuj kupi laser razem z mechanik. Prawdopodobnie siedzi tam CDM12.1 - mo瞠 si myl prosz poprawi?
  • #5 30 Nov 2006 06:08
    Jaroff
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    Quote:
    Podkrecenie na pewno uszkodzi laser - nie polecam

I tak nie dzia豉. Polecasz wymiane na nowy, a zabraniasz zabawy ze starym z uwagi na mo磧iwo嗆 uszkodzenia??? Logicznie nie za bardzo przekonuj帷e. ;)
  • #6 30 Nov 2006 14:15
    kiczi
    Level 14  
    Helpful post? (0)
    zbadaj bardzo dok豉dnie zasilanie, elektrolity zmie, i przele luty mog by zimne, mia貫m przypadek w kt鏎ym tasma by豉 pekni皻a i tylko w jednej pozycji w霩ka przerywa豉 sprawd
  • #7 30 Nov 2006 17:57
    D1C1
    Level 23  
    Helpful post? (0)
    Takie podkr璚anie lasera z praktyki nic nie daje, jeszcze na max-a.
  • #8 30 Nov 2006 19:24
    karel21
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    Mam to samo w Universum podstawia貫m drugi sprawny laser i nadal ten sam efekt.Napi璚ia s w porz康ku, nic si za bardzo nie grzeje, a mimo to nadal si wy豉鎍za.
  • Helpful post
    #9 01 Dec 2006 16:15
    art_b
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    A ja wiem z praktyki 瞠 podkr璚enie dzia豉 - m鎩 "boombox" mia takie same objawy i przesz這 po podkr璚eniu, a i nikt nie m闚i 瞠 na maxa-mo積a dozowac.
  • #10 07 Dec 2006 22:03
    Marcin.T
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (0)
    Takie jeszcze jedne pytanko, jak podkr璚i ten laser, prosi豚ym o odpowied w miar szczeg馧ow, gdy nigdy nie rozkr璚a貫m takiego sprz皻u.
    A i odkry貫m, 瞠 pod koniec tych 5 min grania, to zaczyna muzyka trzeszcze jak zdarta stara czarna p造ta:-)
  • Helpful post
    #11 08 Dec 2006 19:55
    art_b
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    Spr鏏uj zrobi foto i mo瞠 to pomo瞠. Mam k這poty z neostrad i mo瞠 to potrwa,ale generalnie na w霩ku kt鏎ym je盥zi laser jest potencjometr(malutki),trzeba go nieco w prawo podkr璚i. Aha jeszcze sprawd czy ten odtwarzacz CD nie ma blokady lasera do potrzeb transportowych gdy ten czas 5 min zawsze i na ka盥ej p造cie daje mo磧iwo嗆 przesuni璚ia takiej blokady przypadkiem cho z drugiej strony te trzaski sugeruj problem z samym laserem a tu mo瞠 pom鏂 w/w spos鏏 (potencjometr)
  • #12 09 Dec 2006 00:16
    raalffi
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    Witam!

Mia貫m identyczny przypadek w wie篡 AIWA. Te czyta豉 p造ty kilka minut,potem zaczyna造 si trzaski,przycinania a w ko鎍u cisza. Po kilku minutach odpoczynku wszystko dzia豉這 ok. i tak w k馧ko. Pr鏏owa貫m kr璚i potencjometrem przy laserze,ale to nic nie dawa這. Robi這 si jedynie gorzej. Wymieni貫m sam laser na nowy KSS213c i dzia豉 ju kilka miesi璚y bez 瘸dnych zastrze瞠. Laser kosztowa 25z.

Pozdrawiam
  • Helpful post
    #13 12 Dec 2006 14:09
    art_b
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    Obieca貫m zdj璚ia. Dolne jest z lasera kt鏎y ma regulacj z boku a g鏎ne z lasera z regulacj z ty逝. Strza趾i pokazuj potencjometr.
  • #14 17 Dec 2006 17:29
    karel21
    Level 27  
    Helpful post? (0)
    Koledzy wie z mojego do鈍iadczenia 瞠 podkr璚anie lasera nic nie daje.Albo ju jest do niczego albo b璠zie,podkr璚i go mo積a dora積ie .Mi chodzi o ruszenie tej wie na d逝瞠j,
  Search 4 million + Products
Browse Products