Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Test płyty głównej komputera.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Początkujący Serwisanci -> Test płyty głównej komputera.
Autor
Wiadomość
kiniumaniek
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: Bydgoszcz

Post#1 Post autora tematu 14 Gru 2006 02:50   

Test płyty głównej komputera.

Witam wszystkich. Chciałbym przetestować parę płyt głównych, bez montowania poszczególnych jej elementów takich jak: HDD, flop, zasilacz, napędy optyczne. Mam pytanie czy jest taka możliwość? Posiadam adapter IDE do USB, z oddzielnym zasilaczem. Czy za jego pomocą byłbym w stanie zrobić testy płyt. Za jego pomocą sprawdzam twarde dyski i napędy, ale czy mogę rozszerzyć działalność urządzonka o płyty? Kiedyś czytałem, że podobno można. Nie mogę tego znaleźć teraz. Chciałbym za pomocą tego adaptera podłączyć płytę do komputera i za pomocą jakiegoś programu dowiedzieć się czy ona jest sprawna. Z góry dzięki za odpowiedź.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Gru 2006 02:50   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Początkujący Serwisanci -> Test płyty głównej komputera.
Strona 1 z 1