Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Test płyty głównej komputera.

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Beginners Service -> Test płyty głównej komputera.
Author
Poziom 7
Poziom 7

Post#1 Post from the author of the topic 14 Dec 2006 01:50   

Test płyty głównej komputera.

Witam wszystkich. Chciałbym przetestować parę płyt głównych, bez montowania poszczególnych jej elementów takich jak: HDD, flop, zasilacz, napędy optyczne. Mam pytanie czy jest taka możliwość? Posiadam adapter IDE do USB, z oddzielnym zasilaczem. Czy za jego pomocą byłbym w stanie zrobić testy płyt. Za jego pomocą sprawdzam twarde dyski i napędy, ale czy mogę rozszerzyć działalność urządzonka o płyty? Kiedyś czytałem, że podobno można. Nie mogę tego znaleźć teraz. Chciałbym za pomocą tego adaptera podłączyć płytę do komputera i za pomocą jakiegoś programu dowiedzieć się czy ona jest sprawna. Z góry dzięki za odpowiedź.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 14 Dec 2006 01:50   

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Beginners Service -> Test płyty głównej komputera.
Page 1 of 1
Similar topics
Wielki test komputera sprzed 14 lat... (4)
Kondensatory do płyty głównej (7)
Kupie Kondesatory do płyty głównej !!!! (6)
s()hemat płyty głównej se k300i (7)
Schemat płyty głównej BXCEl (3)
instrukcja do płyty głównej JETWEY J-7BXAN (1)
schemat do płyty głównej MS5169 ver:4.0 (1)
Gericom n341c2 - schemat płyty głównej (2)
Czym wylutować kondensatory z płyty głównej ? (10)
Lifetec lt9303 schemat płyty głównej (2)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.068 seconds

elektroda.pl topic RSS feed