Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

COMPAQ jak wejsc do biosu ?

MIroslavv1 19 Gru 2006 17:22
  • #1 19 Gru 2006 17:22
    MIroslavv1
    Poziom 12  

witam mam problem z wejsciem do boiosu w komputerze COMPAQ DESKPRO otóz wyswietla mnie cos takiego na monitorze 213-incompatible DIMM module in DIMM socket 1 ponizej pisze F10 setup ale do biosu niewchodzi o co chodzi prosze o jakies wskazówki

• #3 19 Gru 2006 18:15
    MIroslavv1
    Poziom 12  

wiem juz o co chodzi z biosem ale niewiem jeszcze co dokładnie oznacze ta linijka z ramami kosc jes uwalona czy cos koliduje a tak apropo to na płycie jest tabelka z mnoznikami i czestotliwosciami 66MHz i 100MHz a gdzie badz czym ustawia sie te czestotliwosci płyty?czy to moze juz w biosie? a i mam jeszcze jedno pytanie jak sprawdzic jaki model jest tego DESKPRO procek podobno 450MHz ogladałem go wkoło ale nie doczytałem sie modelu nie jestem pewien czy na dyskietce od modelu 500 wejde do biosu?

• #4 19 Gru 2006 19:12
    tronic1
    Spec od komputerów

Spróbuj Everest'em zasięgnąć informacji n.t.płyty.
    Ten komunikat oznacza tyle że moduł pamięci w slocie 1 jest niekompatybilny z płytą.Jak już rozszyfrujesz typ plyty to na firmowej stronie poszukaj listę modułów RAM kompatybilnych z płytą.

• #5 19 Gru 2006 22:56
    MIroslavv1
    Poziom 12  

czy to jest program ewerest ? i jak to sprawdzic na niedziałajacym komputerze z dyskietki?

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty