Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

SONY CDX-GT200 schemat połączeniowy.

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> RTV What to buy? -> What to buy and where? -> SONY CDX-GT200 schemat połączeniowy.
Author
Poziom 5
Poziom 5

Post#1 Post from the author of the topic 22 Dec 2006 11:09   

SONY CDX-GT200

Witam. Chciałem się dowiedzieć jakie głośniki polecilibyście mi do tego radia: SONY CDX-GT200? I jakiś schemacik połączeniowy jeśli ktoś posiada

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 22 Dec 2006 11:09   

Back to top

norbert.s.
Moderator Zabezpieczeń
Moderator Zabezpieczeń

Post#2 22 Dec 2006 12:44   

Re: SONY CDX-GT200

przeczytaj jeszcze raz swoje pytanie i zastanów się jaki ono ma sens? głośniki do wozu drabiniastego czy samochodu?, jeżeli to drugie to jaki model i rok, rozumiem, że fundusz masz nieograniczony, bo nic nie piszesz do jakiej kwoty, a schemacik to do czego potrzebujesz? bo nie zrozumiałem tej części pytania.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 22 Dec 2006 12:44   

Back to top

lukkil
Poziom 17
Poziom 17

Post#3 23 Dec 2006 22:28   

Re: SONY CDX-GT200

dokladnie podaj ile hajsu chcesz na to przeznaczyc i ile tych glosnikow planujesz i jakie maja byc tych glosnikow wielkosci a napewno sie cos wybierze.. Smile

a rozumiem ze schemacik chcialbys do podlaczenia glosnikow ale mysle ze poradzilbys sobie i bez tego... Smile
pozdro

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> RTV What to buy? -> What to buy and where? -> SONY CDX-GT200 schemat połączeniowy.
Page 1 of 1
Similar topics
Co sądzicie o radiu samochodowym Sony cdx-gt200 (2)
[Kupię] Przewód połączeniowy do Grundig MA100 i MXV100 (5)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.26 seconds

elektroda.pl topic RSS feed