Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

SONY CDX-GT200 schemat połączeniowy.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Co kupić? -> Co kupić Archiwum -> SONY CDX-GT200 schemat połączeniowy.
Autor
Wiadomość
zokos
Poziom 5
Poziom 5

Miasto: Warszawa

Post#1 Post autora tematu 22 Gru 2006 12:09   

SONY CDX-GT200

Witam. Chciałem się dowiedzieć jakie głośniki polecilibyście mi do tego radia: SONY CDX-GT200? I jakiś schemacik połączeniowy jeśli ktoś posiada
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 22 Gru 2006 12:09   

Powrót do góry

norbert.s.
Moderator Zabezpieczeń
Moderator Zabezpieczeń

Miasto: Gliwice

Post#2 22 Gru 2006 13:44   

Re: SONY CDX-GT200

przeczytaj jeszcze raz swoje pytanie i zastanów się jaki ono ma sens? głośniki do wozu drabiniastego czy samochodu?, jeżeli to drugie to jaki model i rok, rozumiem, że fundusz masz nieograniczony, bo nic nie piszesz do jakiej kwoty, a schemacik to do czego potrzebujesz? bo nie zrozumiałem tej części pytania.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 22 Gru 2006 13:44   

Powrót do góry

lukkil
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: Warszawa

Post#3 23 Gru 2006 23:28   

Re: SONY CDX-GT200

dokladnie podaj ile hajsu chcesz na to przeznaczyc i ile tych glosnikow planujesz i jakie maja byc tych glosnikow wielkosci a napewno sie cos wybierze.. :)

a rozumiem ze schemacik chcialbys do podlaczenia glosnikow ale mysle ze poradzilbys sobie i bez tego... :)
pozdro
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Co kupić? -> Co kupić Archiwum -> SONY CDX-GT200 schemat połączeniowy.
Strona 1 z 1