Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

cyfrowy polsat za granicą

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> SAT Serwis -> cyfrowy polsat za granicą
Autor
Wiadomość
piachu82
Poziom 9
Poziom 9

Post#1 Post autora tematu 24 Gru 2006 13:50   

cyfrowy polsat za granicą

Witam!
Pracuję za granicą i chcę kupić sobie cyfrowy polsat i zabrać ze sobą do Holandii. Podobno wywóz jest nielegalny ale moje ptanie brzmi: Czy ten polsat będzie działał za granicą?
Z góry dzięki...
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Gru 2006 13:50   

Powrót do góry

157700
Usunięty

Post#2 24 Gru 2006 14:02   

Re: cyfrowy polsat za granicą

Nie wiem czy legalne jest wywożenie z Polski lecz w Holandii nie powinno być najmniejszych problemów z odbiorem. Cyt. z www.eutelsat.com "w Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie, znajduje się w zasięgu HOT BIRD™". Tu masz mapę "pokrycia" sygnałem http://www.eutelsat.com/satellites/13ehb2-4_popd.html
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> SAT Serwis -> cyfrowy polsat za granicą
Strona 1 z 1