Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Nokia 6021 i Kod Zabezpieczający

Benji_Pete 28 Gru 2006 07:54
  • #1 28 Gru 2006 07:54
    Benji_Pete
    Poziom 15  

Witam. Kupiłem na Allegro telefon Nokia 6021. Po włożeniu swojej karty SIM i wpisaniu poprawnie kodu telefon zaskoczył mnie prośbą o kod zabezpieczający. Standardowy 12345 nie działa. Gość od którego kupiłem próbował podawać jakieś inne, ale też bez skutku. Czytałem o tych kodach i na stronie jakiejś ruskiej wygenerowałem sobie taki mastercode ale też nic z tego. Inne programy generują identyczny więc wiadomo że nic z tego.

Pytanie

Jak można się tego pozbyć?? Czy tylko kabelek i odpowiedni soft, czy może jakieś specjalne urządzenia???

Słyszałem o kodzie resetującym ale albo nie mogę znaleźć odpowiedniego albo też nic się nie dzieje.

Telefon wygląda OK, nie zniszczony, wygląda na sprawny - gdyby nie ten cholerny kod.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

• #2 28 Gru 2006 08:06
    templar78
    Użytkownik obserwowany

Idz serwisu zrobią ci to za 10pln a jak chcesz samemu to najlepiej tornado , lub inny box zrobi to 5 sekund a może szybciej. A kabelkami to nie zaprzątaj sobie głowy , chyba że chcesz pobawić ... aha czasami mozesz wpisać np.
    kod 11111 lub 22222 lub 09876 , popróbuj

• #3 28 Gru 2006 08:31
    hard
    Poziom 23  

templar78 napisał:
    Idz serwisu zrobią ci to za 10pln a jak chcesz samemu to najlepiej tornado , lub inny box zrobi to 5 sekund a może szybciej. A kabelkami to nie zaprzątaj sobie głowy , chyba że chcesz pobawić ... aha czasami mozesz wpisać np.
    kod 11111 lub 22222 lub 09876 , popróbuj

W serwisie to Ci za 10zł nie tak bez problemu zrobią jak wogóle Ci zrobią.
    Zauważ ,że nigdzie na serwisach nie pisze Sciaganie kodu zabezpieczajacego tylko uwuwanie blokad simlock.
    Poważny serwis poprosi Cie o dowód zakupu telefonu.

• #4 28 Gru 2006 08:43
    templar78
    Użytkownik obserwowany

Sam widziałem reklame odblokowywanie telefonów wiec chyba sie mylisz. Ale masz w jedym racje potrzebny bedzie dowód zakupu albo umowa

• #5 28 Gru 2006 10:10
    ostry2105
    Poziom 21  

odezwij sie na gg to ci podam master kode

• #6 28 Gru 2006 11:01
    Benji_Pete
    Poziom 15  

Master kodem nie idzie - niestety. Pomocy!

Czy kabelkiem da rade, a może tylko BOx jakis

• #7 28 Gru 2006 12:39
    MILO
    VIP Zasłużony dla elektroda

Wiec czeka Cie wycieczka do serwisu lub kogos kto posiada sprzet i podstawowa wiedze...

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty