Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Futerkowy Altus 140

vacek2 04 Sty 2007 21:18 5477 24
  • Chiałbym pokazać swój głośnik który obiłem białym futrem;] wygląda całkiem ciekawie (tak mi się wydaje) Będą pewnie tacy ktorzy powiedzą że to znowu jakaś kosmiczna wizja ale dlaczego nie można czasem zrobić czegos orginalnego;] oceniajcie... dzięki za pozytywne jak i negatywne oceny..[/img] obilem go ok 4 miesiecy temu i wcale nie zbiera kurzu a jeszcze go nie mylem... i jakos sie nie brudzi mimo kilku imprez;p

a glosnik niskotonowy to jakas 300 ale jakiej firmy nie wiem wiem ze napewno daje lepszy bas (kolumna jest wygluszona nie wiem jak to sie nazywa ale to jakas "wata"akustyczna..)

Fajne!
  • #2 04 Sty 2007 21:22
    SQUELTH.
    Poziom 20  

Mi się to jak najbardziej podoba, szkoda tylko tej biednej krowy.

No i jak to uprać??
    Uważam ,ze będzie nieźle zbierać kurz.
    :D

• #4 04 Sty 2007 22:55
    dexx
    Poziom 13  

Hehe oryginalne wykończenie. I like it ;p. Aż dziw, że nie kurzy się, a takie włochate ;p
    fajnie, fajnie.
    pozdro

• #5 04 Sty 2007 23:04
    macio8888
    Poziom 22  

Wykończenie spoko. Jeszcze możesz tak koncówke mocy/wzmacniacz wykończyć i będzie fajny komplecik:D (nawet kiedys był jakis wzmacniacz futerkiem wykonczony tyle, ze różowym i też ciekawie to wyglądało
    pozdrawiam macio8888

• #6 04 Sty 2007 23:08
    vacek2
    Poziom 10  

napewno obicie wzmacniacza byloby efektowne tylko czy nie trzeba bybylo dodatkowego chlodzenia bo takie futerko przeciez grzeje... ale pomysle dzieki za pomysl.... juz niedlugo wzmacniacz futerkowy ;p

• #7 04 Sty 2007 23:40
    tomgart
    Poziom 25  

Witam. Spoko design. Ja kiedyś zrobiłem piec do gitary na GML-026 i też go obiłem starym futrem mojej babci tyle że czarnym,

• #8 05 Sty 2007 01:05
    pawel0702
    Poziom 12  

pierwsze co przychodzi mi na mysl jak widze te kolumne to "Brooklyn Bounce" :)

• #9 05 Sty 2007 04:32
    TYMON-tychy
    Poziom 11  

Cze nie bede pisał jakis tam zabobonów Kolumna mi sie podba :D fajnie obita wiadomo zczasem sie zakuży ale coto przetrzec wilgotna sciereczka albo jakims preparatem do czyszczenia futra jak dlamnie to nie problem ogulnie wyglad ok brzmienie jak brzmienie kto słyszał altusy to wie narzie :D

• #10 05 Sty 2007 10:12
    Sheff
    Poziom 10  

Bardzo orginalny pomysł, ocena za orginalność 10/10 jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim głośnikiem:D

• #11 05 Sty 2007 14:12
    hipek99
    Poziom 20  

przytulne rozwiązanie , dobre w prezencie dla dziewczyny :D . Od razu przypomniał mi się subwoofer mojego kumpla , futro miało takie włosy ze nic nie było widać. :D spróbuję coś podobnego dla mojej dziewczyny zrobić :) .

• #12 05 Sty 2007 15:32
    Usunięty
  • #13 05 Sty 2007 17:56
    Jake1
    Poziom 18  

:] Powtorze to samo co kolega nade mna. Wykonanie spoko, schludne, pomysl tez nie najgorszy tylko jaki z tego pozytek, Altusy sa sliczne same w sobie bez obklejania ich futrem, no i jeszcze kwestia praktyki, na moich altonach co tydzien zbiera sie spora warstwa kurzu wiec futerko tez sie kurzy tylko narazie jeszce chyba tego nie widac. No i ja ni chcialbym miec takich kolumn :P

ps. Spod tez obiles?

• #14 05 Sty 2007 18:05
    przemo-lukas
    VIP Zasłużony dla elektroda

Posłuchaj, po pierwsze jest to zrobione niestarannie, wbrew temu, co pisali poprzednicy.
    Na 2 focie widać na dole, że nie starczyło "miśka"
    Na 3 focie widać narożniki upchane na "miśka”, przez co są nierówno przykręcone.
    Do altusów wsadziłeś niewiadomo jaki głośnik.
    Ja wiem, że walory estetyczne są również ważne, że miałeś jakąś wizję, jednak sprofanowałeś altusa jakimś nieznanym bliżej głośnikiem, a wygląd jest żałosny jak pijany niedźwiedź na Krupówkach w zakopcu.

Pomysł może i oryginalny, jeśli było by to dobrze zrobione to o.k. Ale wygląda to porażająco tandetnie.

• #15 05 Sty 2007 18:33
    vacek2
    Poziom 10  

wcale nie zabraklo miska na glosnik tylko stoi przy grzejniku i futro sie "sprasowalo" w tym miejscu. futro jest dlugie i dlatego tam gdzie sa zamontowane narozniki wystaje na boki... a to ze Ci sie nie podoba to kwestia gustu dzieki

• #16 06 Sty 2007 00:17
    chaka
    VIP Zasłużony dla elektroda

uuuuuuuuuu.... nie wyglada to dobrze... dobor przetowrnika basowego na oko tez nie jest godny pochwaly:/ wazne ze tobie sie podoba.

• #17 06 Sty 2007 10:20
    vacek2
    Poziom 10  

nie dobieralem na oko . ten glosnik polecil mi kumpel ktory sie na tym zna.

• #18 06 Sty 2007 21:37
    Mc`sFrYcO
    Poziom 20  

Szczeże powiedziawszy to niepodoba mi się to obicie bo kojaży mi sie ono z "wiejskim tuningiem" poprostu teraz te altusy wyglądają jak pudel:D:D:D

• #19 07 Sty 2007 01:13
    VIGOR_PICTURES
    Poziom 20  

Pożytek z takiego obicia kolumn może być.
    Na jednej z imprez mojemu kumplowi by się przydała taka kolumna.
    Dlaczego? Chłopak się up... zmęczył i poszedł spać - dokładnie przy głośniku basowym ( kolumny gabarytowo podobne do Altusów ). Kręcił się, bo mu nie wygodnie było. A do takiej kolumny by się przynajmniej przytulił :lol:

Odnośnie obicia:
    Na dole trochę nierówno, co trochę psuje "Anielski" wygląd kolumn...

PS: Walentynki już niedługo. Można zrobić imprezę - taką "puchatą". Wszyscy i wszystko puchate :lol: Długo by pamiętali taką imprezę ;)

Pozdrawiam

• #20 07 Sty 2007 10:02
    oleczek1988
    Poziom 21  

Jak zobaczyłem to pierwszy raz to po prostu aż chce się płakać. Nie rozumiem dlaczego ludzie mają takie ''głupie pomysły'' aby tak okaleczyć legendarne kolumny jakie są altusy 140.

Na twoim miejscu to bym przywrócił ich dawny stan a nie oszpecać.

> mogłes zastosować fornir to by lepiej wyszło.

1/10 :(

• #21 07 Sty 2007 13:55
    Paweł007
    Poziom 22  

Taki misio do przytulania;) dlamnie spzret grający to sprzet grający dlatego przeciwko jestem.... ale tylko moje zdanie to jest.

• #22 07 Sty 2007 20:20
    vacek2
    Poziom 10  

.. po co ja wogole ten temat zalozylem teraz wszyscy jada po mnie ze znisczylem "swiete" altusy 140..;/

• #23 07 Sty 2007 22:51
    macio8888
    Poziom 22  

Vacek, daj spokój, jak można zniszczyć? przeciez to tylko kawałek drewna jakby nie patrzył. Drugie taie można zrobić sobei w domku jako DIY i dokupić głośniki...
    Oleczek, coś sie mieszczasz, najpierw piszesz, ze zmiana ich wygladu to okaleczenie, a potem, ze mógł to zrobić fornirem, więc jak to jest??
    pozdrawiam macio8888

• #24 08 Sty 2007 05:34
    oleczek1988
    Poziom 21  

macio8888 napisał:
    Vacek, daj spokój, jak można zniszczyć? przeciez to tylko kawałek drewna jakby nie patrzył. Drugie taie można zrobić sobei w domku jako DIY i dokupić głośniki...
    Oleczek, coś sie mieszczasz, najpierw piszesz, ze zmiana ich wygladu to okaleczenie, a potem, ze mógł to zrobić fornirem, więc jak to jest??
    pozdrawiam macio8888

Chodzi mi o to że na jego miejscu to bym położył fornir np. mahoniowy.
    Okaleczenie to miało się odnieść do tego futra!

Widać że ludzie próbują coś zrobić ale ''DIY'' to raczej tu się przedstawia gotowe konstrukcje od podstaw.

Ja osobiście bym zerwał ten materiał z kolumny i wolał je odrestaurować.

• #25 08 Sty 2007 06:31
    macio8888
    Poziom 22  

Tobie sie podoba jedno, komuś innemu drugie - o gustach sie nie dyskutuje....

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme