Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Stare odrestaurowane kolumny Tonsila

Zibi187 06 Sty 2007 14:32 3483 21
  • #2 06 Sty 2007 14:38
    przemo-lukas
    VIP Zasłużony dla elektroda

ojojoj fatalnie, nawet głośniki nie są równo przykręcone. To nie jest żadna konstrukcja, tylko przypadkowo "wpięte" głośniki

• #3 06 Sty 2007 15:43
    Stanley121
    Poziom 16  

heh... był tonsil był tonsil... nie ma tonsila...

Coś mi tu głośnikami 888 zalatuje z doklejonymi kopułkami przeciw pyłowymi...

Ogółem klapa totalna... te głośniki nie nadaja sie do konstrukcji dwudrożnej a tym bardzie jako głośniki niskośredniotonowe...

Pewnie jeszcze podłaczyłeś je pod org. zwrotki jakie tam były??:|

• #4 06 Sty 2007 15:52
    katorznik
    Poziom 11  

imo zadnej rewelacji nie ma. Jezeli chodzi o font to wydaje sie on byc zrobiony z paneli podlogowych :P

• #5 06 Sty 2007 16:06
    bados1990
    Poziom 13  

Heh, to jakieś kpiny są??? co to ma być. wogule głośniki są z bazaru a estetyka jest jak na śmietnik. nie wiem jak można coś takiego pokazywać. Wiadomo zagra to tylko, że to będzie samo łupanie a zero brzmienia. Nawet boje się tego ocenić, będzie 1/10.

• #6 06 Sty 2007 18:38
    Jake1
    Poziom 18  

To samo co kolega wyzej totalny choas, glosniki beznadziejne w dodatku nie dobrane do tego pudla, jeszcze krzywo....

• #7 06 Sty 2007 19:42
    tabaluszek
    Poziom 23  

front wygalda jak panel do podłogi!! i te glosniki totalna kapa szkoda gadac i sie wysilac ;)

• #9 07 Sty 2007 05:41
    Armosus
    Poziom 26  

To po cholere to pokazujesz? Bo ci sie nudzilo i chciales jak inni czym sie pochwalic? I to nie jest zadne DIY...

• #10 07 Sty 2007 09:37
    tabaluszek
    Poziom 23  

tylko ze nie ma czym sie chwalic

• #11 07 Sty 2007 10:10
    oleczek1988
    Poziom 21  

Ja tu nic nie widze specjalnego. Szkoda było twojego czasu.

Brak oceny!

• #12 07 Sty 2007 13:50
    Paweł007
    Poziom 22  

Pytanko mam co do kopułek to oryginalnie powinny być takiej wielkości i jak malowałeś to czym?

Dodano po 2 [minuty]:

A co do forumowiczów to dziewie się waszej postawie bo jak jest tu wystawianne 1000 gównianych projekcików czy co tam pokazują niektórzy to każdy zadowolony. Przytocze jeden fakt ktoś pokazał kolumienki z krzywym gwizdkiem no weź i przykręć krzywo i pokaż na forum a tu jest chociaż ptrosto i się każdy pruje co domnie to nieoceniam aby niebyłó spekulacji.

• #14 07 Sty 2007 21:05
    axeland
    Poziom 20  

Witam nie będę tutaj krytykował Twojej konstrukcji , jeśli nie zainwestowałeś zbyt wiele to czemu nie , do dobrego zestawu raczej one się nie nadają ale do komputera czy innego sprzętu o niewygórowanych parametrach mogą być . Liczy się chęć oraz stopniowe podnoszenie swoich umiejętności , każdy uczy się na błędach dochodząc niemal do perfekcji . Pozdrawiam ...

• #15 07 Sty 2007 22:59
    macio8888
    Poziom 22  

A popatrzcie na te kolumienki z innej strony, np. kolmienki do domku na działke i jak wasza ocena??
    z tego co pamnietam to ktos tutaj wystawił takie najprostsze kolumienki, w których tez estetyka była na srednim poziomie i zatytuował jako kolumienki na działke i wszystcy pisali, ze na działke to super i w ogole, ze niskie koszty i tak dalej...
    Pomyślcie czasem co piszecie.

P.S. co do głośnikó to są to 888 wg mnie, bo mam takie same wymontowane z jakis kolumienek(jako sredniotonowe były).

pozdrawiam macio8888

• #16 07 Sty 2007 23:12
    000andrzej
    Poziom 37  

Nie przejmuj się kolego ocenami. Niech ci co tak krytykują pochwalą się co oni zrobili w tej samej cenie. :D
    Inna sprawa, że to pędzej sprzęt HiHi niż HiFi. Ale według mnie na działkę, do pracy... itp. może być.

PS. Ważne że jest to wykonne yoyrself :D

• #17 08 Sty 2007 10:42
    Arkadyo
    Poziom 29  

Do pracy może być ????????? a co płacą Ci za wkurw... innych? Lekko odrestaurowane??? hehehe masz chłopie wyjątkowo wysublimowane poczucie humoru :D

• #18 08 Sty 2007 17:21
    Zibi187
    Poziom 23  

Lekko właśnie dla tego, że to do pracy. A grają lepiej od poprzednich komputerowych pierdziawek. Napisałem, że lekko odrestaurowane bo tak jest faktycznie. Chodziło mi tylko o możliwość zapchania dziur po głośnikach. A takie badziewie walało się u mnie w piwnicy. Na działkę też się nadają, bo jak za........lą za przeproszeniem to przynajmniej, nie będzie żalu. A dział DIY jest dla wszystkich nawet dla tych, którzy nie dysponują środkami pieniężnymi na wodotryski.

• #19 08 Sty 2007 19:12
    przemo-lukas
    VIP Zasłużony dla elektroda

W pewny stopniu przyznam Tobie rację. Popełniłeś „to” tanim kosztem i nie żal jeśli ktoś „to” ukradnie. Czy niskim kosztem można tłumaczyć popełnienie takiego czegoś? Widziałem faje rzeczy na ARZ i garści elementów rlc i elementach starych szaf. W diy liczy się również pomysł. Tu pomysłem było zrobić „coś” i tyle.

• #20 08 Sty 2007 19:16
    Jake1
    Poziom 18  

Mnie tez sie nie podoba, ale naprawde nie jest tragicznie, w dziel DIY na elektrodzie sa znacznie gorsze kwiatki, a glosniki no coz wielki DIY to nie jest, oceniajac pod wzgledem zastosowania dzialka/praca 4/10 Fakt DIY powinno byc nieco bardziej ambitne :P

• #21 09 Sty 2007 10:49
    matel001
    Poziom 20  

Dla mnie to nie jest odrestaurowany Tonsil (gdzie tu głośniki Tonsilowskie?). To jest jakaś kolumna zrobiona z chińskich głośników i płyty z mebli (tak to wygląda).
    Nie ma się czym chwalić. Postaw je sobie przy kompie i nikomu nie pokazuj :-)

• #22 09 Sty 2007 17:22
    Zibi187
    Poziom 23  

matel001 i tu się Mylisz. Były to niestety kolumny Tonsila i to z znaczkiem HiFi. Dwa głośniki 16/12/8Ohm i GDWK. Niestety stare głośniki Tonsila wysypały się a nie mając czasu i pieniędzy na regenerację wstawiłem jakieś wynalazki, które znalazłem w piwnicy. W związku z tym, że osłonki cewek były powgniatane kupiłem pierwsze lepsze w sklepie za grosze. Niestety nie było czarnych czy szarych, które znacznie lepiej by wyglądały ale przynajmniej były całe. Wysoko-tonowe kiedyś kupiłem za przysłowiowe grosze więc nie było mi ich żal. Ot i wszystko. Krytyki się nie boję. Możecie nawet pluć na ekran.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME