Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
 • #1 18 Jan 2007 09:14
  zreperownik
  Level 9  

  co oznacza skrót DSC (jestem cienki w tym temacie)
  jak zabezpieczyć klawiaturę (centrali DSC) przed sabotażem (najprościej)

 • Helpful post
  #2 18 Jan 2007 09:33
  Maniek24
  Level 16  

  najprosciej to nic nie rób ona juz jest zabezpieczona jesli zamontujesz ją na sciane to umieszczony z tył mikro łącznik kontroluje sabotaz DSC to skrut kanadyjskiej firmy która to produkuje

 • Helpful post
  #3 18 Jan 2007 12:05
  gigi-44
  Level 26  

  Klawiatury w DSC nie są zabezpieczone wyłącznikiem najlepiej zamontuj ją w skrzynce do tego przeznaczonej te obudowy mają taki wyłącznik który po otwarciu drzwiczek zacznie odliczać czas do rozbrojenia systemu jeżeli oczywiście zostanie podpięty do centrali.A nazwa DSC to skrót od Digital Security Controls. Typ centrali znajdziesz na procesorze albo napisz ile lini znajduje się na klawiaturze.

 • #4 21 Mar 2007 15:39
  waldmor
  Level 13  

  nowa seria klawiatur DSC jest już zabezpieczona przed sabotażem , ściana przyciska gumowy guziczek, Trzeba tylko podczas programowania włączyć nadzór sabotażu klawiatury

 • #5 27 Mar 2007 20:52
  brodix
  Level 12  

  zreperownik wrote:
  co oznacza skrót DSC (jestem cienki w tym temacie)
  jak zabezpieczyć klawiaturę (centrali DSC) przed sabotażem (najprościej)


  DSC - Digital Security Control, nazwa kanadyjskiej firmy produkującej systemy alarmowe. DSC robi produkty na rynki całego świata.

  Tak jak pisali koledzy powyżej, ważną informacją jest jaką posiadasz centralę alarmową i model klawiatury. Te informacje sa zamieszczone na płytce PCB każdego z urzadzeń.

  Starsze systemy nadzorują klawiatury w systemie poprzez 4 przewodową magistralę, najnowsze aktualnie dostępne na rynku posiadają sabotaż mechaniczny - z możliwością wł. lub wył. z poziomu programu centrali alarmowej.

  pozdr.

  Search 4 million + Products
Browse Products