X
  • #1 23 Jan 2007 20:59
    mtal
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    nie dziala mi to czy jakos programuje sie pilota??
  • #2 23 Jan 2007 21:28
    johnypl1
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    Witam
    W sterowniku mikro-ster piloty można wprogramowywać ale należy otworzyć obudowę w środku na płytce znajduje się taki mały przycisk naciskasz go na 1s zapali się dioda ( ta która sygnalizuje stan pracy centralki ) wtedy naciskasz przycisk w pilocie ( zamknij) dioda gaśnie i i pilot jest wprogramowany dla drugiego pilota powtarzasz całą procedurę.
  • #3 23 Jan 2007 21:44
    hefid
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (0)
    Przeniosłem z: Schematu/instrukcji…
  • #4 24 Feb 2007 19:01
    maximus77
    Level 14  
    Helpful post? (0)
    Według instrukcji programuje się go z pilota:

"4. PROGRAMOWANIE STEROWNIKA Mikro-Ster
    4.1 Wejscie do trybu programowania
    Nacisnac przycisk B w pilocie (zamek centralny musi byc zamkniety) nastepnie nacisnac jednoczesnie przyciski B,C i przytrzymac je przez 5 sekund.
    EFEKT: Dioda LED w sterowniku zapali sie na 1 sekunde. Urzadzenie gotowe do zmiany ustawien.

4.2 Przycisk B w trybie programowania zmienia ustawienie czasu sterowania zamkiem centralnym 1/3 sekundy. Nacisniecie przycisku B, powoduje zmiane ustawienia, a dioda LED w sterowniku mrugnie 1 lub 3 razy w zale nosci jak długi impuls jest ustawiony.

4.3 Przycisk C w trybie programowania zmienia ustawienie konfiguracji wyjscia dodatkowego (KANAŁ). Nacisniecie przycisku C, powoduje zmiane ustawienia, a dioda LED w sterowniku mrugnie 1,2,3,4 lub 5 razy w zale nosci od opcji która chcemy ustawic.
    Ilosc mrugniec dla wybranej opcji:
    1 – wyjscie kanał przystosowane do potwierdzania zamykania i otwierania
    zamka przekaznikiem syrenki (Na wyjsciu pojawia sie 1 krótki impuls przy zamykaniu i 2 krótkie impulsy przy otwieraniu zamka)
    2 - wyjscie kanał przystosowane do sterowania przekaznikiem dodatkowego kanału transmisji – np. otwieranie klapy baga nika
    3 - wyjscie kanał pracuje jako wyjscie blokady - na wyjsciu pojawia sie masa gdy zamkniemy zamek centralny - mo e wówczas byc wykorzystane do sterowania przekaznikiem blokady zapłonu. Zasilenie ‘plus’ cewki przekaznika podłaczamy wówczas do stacyjki
    4 – wyjscie kanał przystosowane do potwierdzania zamkniecia zamka dioda LED (Na wyjsciu pojawiaja sie impulsy masy po zamknieciu zamka).
    5 – wyjscie kanał przystosowane do potwierdzania zamykania i otwierania
    zamka przekaznikiem kierunkowskazów (Na wyjsciu pojawia sie 1 impuls przy zamykaniu i 2 impulsy przy otwieraniu zamka)

4.4 Wyjscie z trybu programowania
    Nacisnac jednoczesnie przyciski B,C EFEKT: dioda LED w sterowniku zapala sie na 1 sekunde, urzadzenie przechodzi do trybu pracy.
  • #5 01 Apr 2007 08:39
    etaks
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Witam, mam ten sam sterownik Micro-Ster i nie moge sobie dac rady z podlaczeniem kierunkow. Jak to zrobic? Mam do dyspozycji tylko jeden kabelek...
  • #6 01 Apr 2007 17:36
    rysiu666
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    Na tym kabelku masz impuls masy do sterowania przekaźnika.Musisz podłaczyć to przez przekaźnik i dodać na wyjściu dwie diody.
  • #7 15 Apr 2007 22:43
    robert4671
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    rysiu666 wrote:
    Na tym kabelku masz impuls masy do sterowania przekaźnika.Musisz podłaczyć to przez przekaźnik i dodać na wyjściu dwie diody.

A dokładniej mógłbyś opisać jak to zrobić?
  • #8 16 Apr 2007 06:19
    rysiu666
    Level 19  
    Helpful post? (0)
    Na styk 85 i 30 przekaźnika podłączasz +12v, styk 86 podłączasz do tego szarego przewodu z mikrostera, a do styku 87 podłaczasz dwie diody prostownicze paskiem w kierunku instalacji a drugi koniec diod do instalacji jedna pod jeden kierunek drugą pod drugi i wszystko.
  • #9 24 Apr 2007 21:06
    robert4671
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    DZIIĘKI BARDZO
    POZDRO
  • #10 27 Apr 2007 18:49
    gorbi22
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Czesc wszystkim mam pytanie zwiazane z tym mikro sterem a mianowicie chcialbym go zalozyc sam na pierwszy rzut oka nie wyglada to zaskomplikowanie. Tylko ja nigdzy nie zakladalem czegos takiego moze ktos by mogl napisac w normalnym jezyku co jak i gdzie podlaczyc ;] + i - to dam rade a otwieranie i zamykanie to bezposrednio do kabli z drzwi kierowcy? a jak pod syrenke i kierunki. Jesli ktos moze bardzo prosze o instrukcje.
  Search 4 million + Products
Browse Products