Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kino domowe do komputerka

xprimo 02 Lut 2007 12:19 2976 8
  • Witam
    Chciałem zaprezentowac kino domowe jakie wykonałem jakieś 3 lata temu. Była to moja pierwsza konstrukcja.

Podam tylko link do strony na której wszystko się znajduje:

http://primox.w.interia.pl/
    dział kino domowe

Musze przyznać ze naprawde miło gra.
    jak podgłosze na maxa to trzeszczą szyby w oknach i kredensie choć nie głośność jest najważniejsza.

Chciałem też zaznaczyć ze dużo lepiej gra na karcie muzycznej Audigy niż na zintegrowanym AC97 jest b duża róznica

w razie pytań GG:4724202

Pozdrawiam

Fajne!
  • #2 02 Lut 2007 12:43
    Szwed32
    Poziom 10  

No nie powiem nie najgorzej to wyglada:)Subb niczego sobie ale na twoim miejscu zmontowl bym tylna sciane z miejscem na wzmak...Tylna sciana(wzmacniacza) wykonana jest z blachy a to slabe polaczenie z drewnem...
    Pozdrawiam Michał.
    P.S.: Te satelitki troszke slabo sie prezentuja do subba, podejrzewam ze nawet przy malyw wzmocnieniu subb je zaglusza:D

• #3 02 Lut 2007 12:54
    xprimo
    Poziom 2  

No satelitki są małe ale są to satelitki Philipsa i musze przyznać ze grają całkiem fajnie. Oczywiście wszystko da się wysterowac w ustawieniach karty muzycznej aby były odp proporcje.

Jak na studenckie czasy nagłośnienie spełniało swoje zadanie :) szkoda tylko że sąsiedzi byli mniej wyrozumiali :D

dzieki za zainteresowanie Pozdrawiam

• #4 02 Lut 2007 14:30
    Paweł007
    Poziom 22  

co do autora tu się zamieszcza opis i zdjęcia a nie linki to po pierwsze a po drugie to gg wpisz w profil a nie dodajesz tak do postu.

• #5 02 Lut 2007 15:25
    _Gothic_
    Poziom 12  

limit transferu juz jest przekroczony :/

• #6 03 Lut 2007 10:17
    conQeror
    VIP Zasłużony dla elektroda

Witam

Wszystko ogólnie bardzo fajne, do pełni sukcesu zrób sam wszystkie satelitki np na TVMach a zagra na pewno jeszcze ładniej :)

• #7 09 Lut 2007 23:03
    crazy_88
    Poziom 42  

Bardzo staranie wykonana konstrukcja zasłużone 5 odemnie:)

ps. ile czasu zajęło ci wykonanie tego:)?

• #8 26 Lut 2007 20:27
    xprimo
    Poziom 2  

Witam i przepraszam ze teraz odpowiadam dopiero.

Zacząłem od wywiercenia otworów w płytach na tunel i pod głośnik potem nawiercenie wszystkich otworków.

Budę zrobiłem w kilka godzinek - poszło szybciutko w miarę.
    Trudno było troche bozupełnie sam to robiłem w pokoiku bez narzędzi jedyne co miałe m to zacinająca sie wiertarka 1 srubokręt kombinerki i brzeszczot bez uchwytu.

sporo czasu zajęło zrobienie płyty aluminiowej z radiatorami to chyba robiłem cały dzień. W płycie są dodatkowo wkręcone śrubki pod transformator potem zaszpachlowane i pomalowane.

płytke sam trawiłem i zmontowanie układów elektronicznych zajeło mi ze 2 godzinki.

Myśle że od podstaw to w 3 dni można spokojnie zrobić.

Tylko trzeba ułożyć plan :)

Jedyny problem jaki miałem to gąbka nie mogłem nigdzie jej dostać.

Pozdrawiam

• #9 26 Lut 2007 21:44
    żarówka rtęciowa
    Poziom 36  

Gąbkę możesz znaleźć... na śmietniku w starej kanapie.

Możesz też użyć wełny mineralnej.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme