Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

buda dla "no name"

ronetto 10 Lut 2007 17:17 4205 19
  • powiem krotko no name tez moga grac ...
    zasady wedlug forum pod wymiar 30cm to 80l BR 100mm
    dlugosc BR strojona z wykozystaniem generatora strojana na 36hz

koszty
    glosnik 65zl
    obicie i tlumienie 48zl
    deski 28zl (pociete na wymiar)
    srubki kleje itp mialem
    tunel 5.5zl
    port 6.5zl
    robota 6 godz
    wzmacniacz 249zl wsklepie dla idiotow nie widoczny na zdjeciach(ten widoczny byl tylko do strojenia BR)
    maskownica 19.20zl

efekt wszystko oprocz szybkiej techniawy

minusy ... brak bagaznika

fotosy niestety od tylu

pozdrawiam

ps prosze o opinie wizualne itp...

Fajne!
  • #2 10 Lut 2007 20:07
    beetroot
    Poziom 17  

Witam .Robiles to do samochodu .glosnik zagral by niezle w 50litrach. pozdrawiam

• #3 10 Lut 2007 20:15
    ronetto
    Poziom 10  

tak to siedzi w colcie i bagaznik nie istnieje...

fotke wstawie jeszcze dzisiaj

dzieki

• #4 10 Lut 2007 21:33
    crazy_88
    Poziom 42  

Całkiem spoko ale ta wypowiedz bardziej by pasowała do konstrukcji DIY

• #5 11 Lut 2007 13:04
    Armosus
    Poziom 26  

Zetnij obudowe tak do 50-60L strojenie daj na 40Hz, bo bardzo niskiego basu w aucie nie uswiadczysz z tego glosnika, i juz nie bedzie tak mulil...

• #6 11 Lut 2007 13:59
    powalla
    Moderator CarAudio

Dałeś prawie 110zł za budę do głośnika za 65 ? Wolałbym kupić już stx27/150/4 w 35l budzie closed za połowę tej kwoty(o bagażniku wolnym już nie wspominam).

PS :48zł za koc? Za 60zł kupisz całą budę gotową(oczywiście nie taki kolos jak twój ale ok50l).

• #7 11 Lut 2007 14:11
    ronetto
    Poziom 10  

glosnik kupilem za 65 zl ale to bylo juz dawno dawno
    a doiero teraz sie za niego wzielem dlatego tak smiesznie wyszlo . wtej chwili raczej bym by kupilcos innego ale tak szczerze mowiac to cos do 350 zl za sztuke bo chcialbym zrobic cos na dwoch glosnikach .... moze ktos wie co by pasowalo do kazdej muzy od szybkiej do bardzo wolnej

• #8 11 Lut 2007 14:14
    crazy_88
    Poziom 42  

Myślę że Lanzar max 12 lub infinity ref1250 to uniwersalne głośniki:)

• #9 11 Lut 2007 14:22
    ronetto
    Poziom 10  

a czy zna ktos jakis taki fest dynamik co my mial nieco wiecej niz 30cm .... moze 38 albo 42 cm ale sprawdzony troche

• #10 11 Lut 2007 14:33
    powalla
    Moderator CarAudio

BSW154II lub 184II .Napisz co masz za wzmacniacz ,bo po cenie(piszesz 249zł) myślę ,ze Blaupunkt,a tym ciężko takie "potwory" napędzić.

• #11 11 Lut 2007 16:03
    ronetto
    Poziom 10  

wzmachol to tandeta nazywa sie twister500w ale to nie,ma znaczenia bo zamierzam zrobic konkretna zaqbudowe ala pokazowa i wzamachola potem bym dodieral moze dwa nawet teraz o tym nie mysle bo latwiej jednak zaczac od glosnikow a co do kosztow to tez pikus nie mam specjalnych ograniczen

• #12 12 Lut 2007 12:38
    dayv
    Poziom 24  

Cytat:
    co do kosztow to tez pikus nie mam specjalnych ograniczen

<szok> bosko.... chcialbym tak :D

• #13 12 Lut 2007 19:16
    ronetto
    Poziom 10  

nawet niewiesz jakie to fajne uczucie... :)

Dodano po 7 [minuty]:

ps prosilem o jakis kometarz a nie elementy zlosliwosci bo piszac to nie mialem na mysli nic co by mialo jakis podtekst chwalenia itp a jedynie to ze propozycje odnosnie jakis fajnych glosnikow i wzmacniacza nie musza byc z przedzialu cen z all...

pozdrawiam...

• #14 12 Lut 2007 20:14
    dayv
    Poziom 24  

heh ja licze kazda zetke :D chcialem suba zlozyc za 200 pln a wyjdzie jak dobrze pojdzie 2xtyle . I dal mnie to juz uuuuuu duzo :D

co do głośników to wyzsze modele infinity maja super brzmienie :] Sluchalem w saturnie na wystawie byl i mi sie bardzo podobalo :] cieplutki i milutki usiadlem w kanapie i sie rozplynołem :D (jak bedzie to moge Ci podac model itp.)

• #15 13 Lut 2007 13:42
    ronetto
    Poziom 10  

bardzo chetnie bo robie zabudowe ciezarowki a narazie mam cos kupnego z magnata i szalu nie robi

• #16 24 Lut 2007 12:19
    szpiq
    Poziom 13  

nieźle to wygląda, a masz zamiar jeszcze to jakoś odpicować czy już nie?

• #17 28 Lip 2007 23:58
    miszal
    Poziom 19  

ocenka 9/10 :P:P - za duze pudlo
    pozdro

• #18 29 Lip 2007 00:57
    czaroslaww
    Poziom 26  

jak masz tyle kasy to kup dwa JL Audio minimum 12 calowe, do tego wzmacniacz Polk Audio, zaopatrz sie w okablowanie monstera, radio wez Alpine najwyzszy model i kup 2 zestawy glosnikow na przod i tyl najlepiej polka audio. z tylu zabudowa z zywicy i bedzie gralo... moze 15 tys starczy ;] a jak juz to zrobisz to chetnie zobacze w bdg ;] pozdrawiam

• #19 04 Sie 2007 23:35
    ful85
    Poziom 9  

dla tandeta tak jakby wlozyc głośnik do szafy wykonanie na 5/10 niema czym sie zachwycac a w smochodzie kazda pierdziawka bedzie lupac

• #20 12 Sie 2007 11:25
    ronetto
    Poziom 10  

lubie takie ocenki 5/10 ale podkreslam ze glosnik procz jaki ma opor wiecej danych soba nie reprezntuje... buda tak wielka gdyz szukajac czegokolwiek na temat tego czegos znalazlem tylko ze powinno miec okolo 80 l dla no name i ma... ksztalt pasowal do bagaznika .... stroilem tez wedlug zasady ktora gdzies jest tu opisana i wiez mi ze kosztowal mnie to dosc sporo pracy .... a dlaczego... bo to niebyl stx albo jakis inny oklepaniec gdzie nawet w instrukcji obslugi pisze jak co zrobic pod glosnik (litry tunelik i itp) i mozna isc do stolarzaktory wszystko przytnie i poskleja.... pozdrawiam....

czaroslaww musialbym byc niezle walniety zeby robic zabudowe za15 klocka mimo ze moglbym ... ale poco .... a z tamtego sprzetu to niezachowal sie nawet samochod....
    a teraz nie musze siedzie i sie zastanawiac czy taki tunel czy taki glosnik a czemu bo mie stac by zrobil to ktos inny i delektowac sie muzyka a nie tlumaczyc wszystkim wkolo ze jeszcze musze cos oklei albo wyregolowac ... w teraz gra bardzo fajnie ... ale w srodku oa nie na zewnatrz .... a co ? wisi mi to jak sie nazywa ... kosztowalo dosc sporo ale nie 15kola....

Dodano po 3 [minuty]:

ps mozecie mnie wykasowac jak sie niepodoba .... ale w polsce polowa golfow i innych dresowozow ma stylu pomontowane no name i moze im to troche pomoze ....

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME