X

Radio Audi Concert - a6 [odkodowanie]

06 Mar 2007 17:12 LAlatarynka
  • #1 06 Mar 2007 17:12
    latarynka
    Level 9  
    Helpful post? (+3)
    Witam, mam Audi a6 i jestem szczęśliwym posiadaczem radia Audi Concert.
    Jednak ostatnio po wymianie akumulatora na radiu wyświetla mi SAFE czyliże jest zabezpieczone, na radio mam wszystkie dokumenty i kody dostępu, wszytko legalne, ale książka jest po Niemiecku a ja jak i moja rodzina nie umiemy tego języka, nie mogę rozgryźć jak wprowadzić kod do radia by zaczeło działać. (Jest to kod zabezpieczający przed kradzieżą jeśli ktoś wie co zrobić by móc wpisać kod do radia z radiokarty bym mógł używać radia)
    Z góry dziękuję.
    Pozdrawiam.
  • Helpful post
    #2 06 Mar 2007 17:18
    mjars
    Level 24  
    Helpful post? (0)
    w zależności od modelu radyjka należy wcisnąć TP+RDS lub w nowszych RDS+SCAN wprowadzić kod (klawisze 1,2,3,4)i zatwierdzić tymi samymi klawiszami co wywołanie

pozd.
  • #3 06 Mar 2007 17:20
    latarynka
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (-1)
    Wiem, że muszę wcisnąć TP+RDS w jaki sposób teraz wklepać 4cyfrowy kod w którym jest liczba " 0 " a na klawiaturze radia nie ma Zera ?
  • Helpful post
    #4 06 Mar 2007 17:26
    mjars
    Level 24  
    Helpful post? (+1)
    naciśnij jeden z klawiszy np. 1 kilka razy to zobaczysz co się dzieje (naciskasz dany klawisz aż pojawi się 0)
  • #5 06 Mar 2007 17:29
    latarynka
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (-2)
    A jeszcze jedno pytanie, jak odłączyłem ten akumulator to teraz jak samochód jest na chodzie przez 2 minuty to zaczynają się palić kontrolki świecy żarowej (migać), może w tym przypadku coś pomożesz ?

Za pomoc przy radyjku wielkie dzięki :) już se poradzę.
  • Helpful post
    #6 06 Mar 2007 19:44
    SlaweK
    Level 43  
    Helpful post? (-1)
    Albo iskrzyłeś klemą przy zakładaniu i narobił się bałagan w pamięciach komputerów auta albo jest to sygnalizacja uszkodzonej świecy żarowej. Ale to trzeba sprawdzić przez diagnosykę komputerową auta.

SławeK
  • #7 06 Mar 2007 20:49
    latarynka
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (+1)
    Wielkie dzięki, tak też myślałem, że to wina komputera bo świece sprawdziłem ręcznie i są sprawne.
    Dziękuję za pomoc :)

Pozdrawiam.
  • #8 06 Mar 2007 21:02
    EXPERT GSM
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    zdiagnozuj wagiem
  • #9 14 Jan 2008 22:53
    dypesz
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam wszystkich pomocników!Jestem posiadaczem auta marki Audi a6 i mam problem z rozkodowaniem radia, głownie chodzi o to, że nie wiem gdzie w książce serwisowej umieszczony jest kod. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
  • #10 15 Jan 2008 00:11
    SlaweK
    Level 43  
    Helpful post? (+1)
    Kartka wielkości wizytówki, jest to opisane w instrukcji obsługi radia i do niej wklejone.

SławeK
  • #11 15 Jan 2008 01:24
    dypesz
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Wlasnie w tym jest problem, nie mam tej instrukcji obsługi. i co teraz moge zrobic? nasuniesz jakis pomysl ?
  • #12 15 Jan 2008 02:01
    SlaweK
    Level 43  
    Helpful post? (+1)
    Tak, wizytę w serwisie lub u fachowca od kodów gdyż na forum nie pomagamy w tych tematach.

SławeK
  Search 4 million + Products
Browse Products