Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

GOLF 3, wycieraczki nie działają..

pablo19bad 21 Mar 2007 08:37
  • #1 21 Mar 2007 08:37
    pablo19bad
    Poziom 9  

Witam,

Mam problem, mianowicie nie dziala u mnie zarówno pierwszy jak i drugi poziom wycieraczek, dziala tylko trzeci (ten naj szybszy) oraz wycieraczki tylne, co zrobić ?? jak kupiłem auto to wada juz była, czekam na podpowiedzi co mozna zrobić,

pozdrawiam.

• #2 21 Mar 2007 08:39
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

Przełącznik pod kierownicą lub przerywacz wycieraczek. Sprawdziłeś chociaż to, czy czekasz na objawienie?

• #3 21 Mar 2007 09:49
    pablo19bad
    Poziom 9  

przełaczniki są w pozadku, bezpieczniki rowniez.. a w przerywacz sie jeszcze nie bawiłem bo miałem nadzieje, że to coś innego, wiesz jak zabrac sie za ten przerywacz ? czy tylko chciałes mnie olsnic../?

• #4 21 Mar 2007 10:09
    viper555
    spec od auto-elektro

Najpierw sprawdź czy masz przekaźniki od wycieraczek przód 19 tył 72.P

• #5 21 Mar 2007 13:23
    automex
    Poziom 13  

silniczek jest dwubiegowy i coś jest z pierwszym biegiem ,może być szczotka w silniczku

• #6 30 Sty 2014 09:26
    Emanuelll
    Poziom 9  

Witam.
    Mam taki problem z golfem III tylna wycieraczka nie działa, ale jak manetką ruszam to przekaźnik tyla tak jakby działało, ale wycieraczka nie rusza i nawet nie ma prądu w wtyczce do silniczka. Wiecie może czy od przekaźnika idzie kabel jeszcze do jakiegoś gniazda czy bezpośrednio do silniczka??

• #7 30 Sty 2014 11:23
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

Przelotkę sprawdziłeś?

• #8 30 Sty 2014 17:22
    Emanuelll
    Poziom 9  

nie nie sprawdzałem przelotki , jutro sprawdzę i dam znać

Moderowany przez Błażej:

No to teraz za wulgarną treść raportu otrzymujesz 60 dni blokady dostępu. Może w tym czasie ochłoniesz.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty