Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Głośność - da się zwiększyć?

Mirdon 25 Mar 2007 11:40
  • #1 25 Mar 2007 11:40
    Mirdon
    Poziom 10  

Witam, mam takie pytanie. Mam laptopa z wbudowanymi głośnikami. Podłączam słuchawki, oglądam film. Jednak jest zbyt cicho i nie słyszę dokładnie mimo że jest najgłośniej ustawione. Są jakieś programy albo jakiś inny sposób aby zwiększyć głośność?

• #2 25 Mar 2007 13:11
    m-Q
    Poziom 15  

A które suwaki ustawiasz na maxa?

• #3 25 Mar 2007 13:27
    Figi
    Poziom 37  

Jeśli głośność jest ustawiona na maksimum, to pomóc może tylko dodatkowy wzmacniacz słuchawkowy.

• #4 25 Mar 2007 13:32
    pcunit
    Poziom 19  

jakiej firmy jest ten laptop ?
    czy na wszystkich typach plików dzieje się to samo ?
    [kopia płyty cd, dvd - oryg cd,dvd , film , gra , mp3 itp.]
    podaj wiecej danych

• #5 25 Mar 2007 13:40
    Mirdon
    Poziom 10  

Głównie sytuacja wygląda tak:
    Jadę w pociągu zakładam słuchawki i oglądam film. Na maxa ustawiam suwak głośności w windowsie i w odtwarzaczu filmowym i słabo słysze bo pociąg hałasuje, dlatego chciałbym wiedzieć czy da się głośność zwiększyć w inny sposób, bo słuchawki chyba nie pomogą? Laptop jest firmy Acer

• #6 25 Mar 2007 16:21
    kulexy
    Poziom 11  

sprawdz czy masz taki przycisk na klawiaturze FN (function) jezeli masz to znajdz na numerycznej symbol głośności ze strzalka w gore, glosniczek, lub cos takiego co moze sugerowac ze to jest regulacja glosnosci... po przytrzymaniu przycisku FN (zazwyczaj pomiedzy ctrl a altem lewym) kilka razy nacisnij ten od podglasniania (z numerycznej) i gotowe... :]
    pozdro!

albo film ma spiep.rz.one ałdjo ;]

• #8 26 Mar 2007 09:15
    krzyżak
    Poziom 18  

Mirdon napisał:
    ... chciałbym wiedzieć czy da się głośność zwiększyć w inny sposób, bo słuchawki chyba nie pomogą? Laptop jest firmy Acer

Witam !
    U mnie w pracy też miałem taki problem jednak na kompie stacjonarnym.
    Normalnie wszystko było cacy ale jak włączyłem film to nic prawie nie słyszałem.
    Korzystam z BSplayera (nie wiem jak jest w innych) i wchodzą w opcje i dalej w audio jest tam funkcja equalizer i tam suwakiem zwiększam głośność.
    U mnie to pomaga.
    Pozdrawiam.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty