Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Monitorki + Standy by Kamil

kamillo177 06 Kwi 2007 09:07 2762 7
  • Witam wszystkich

Założenia
    No wiec tak leżały u mnie w pokoju jakieś stare moniotrki z lat młodzieńczych jak zaczynałem zabawe w diy była to moja pierwsza konstrukcja. Były w złym stanie, włogule żle wyglądały wiec postanowiałem sie nimi zając z nudów.

Przewrotniki i zwortnica
    Hmm to najgorsze: wysoki to jakieś piezak , aa niski to nie wiem ma 10cm i duży układ magnetyczny dostałem go od kumpla wiec postanowiłem wykorzystać.W zwrotnicy jest tylko kond i tłumik na wysoki, niski idze całym pasmem.

Obudowa
    Wykonana z płyty 12 i 16mm całość zkręcana i skleiana następnie szpachlowana i fornirowana, klei jaki uzyłem do klejenia forniru to Rakol i polacem bardzo szybko schnie coś 3-4godziny , lakier półmat 2 warstwy.Wymiary wys. 28, szer.16, głęb. 28. Obudowe stroiłem na oko niestety nie mam sprzętu pomiarowego, głośnik był testowany w paru wariantach i ten wypadł najlepiej.

Standy
    Całośc kanapka wiórówki kleiona, skręcana, szpachlowana , słupek został okleiony okleiną aaa podstawa fornir machoń ten sam co na monitorkach. Słupek w środku zasypany piachem.Wysokość standy to ponad 55cm, waga to 7kg sztuki

Odsłuchy
    No i jestem zaskoczony bo w pokoju do 10mkw wypełnia basem w zupełności aż sam byłem zaskoczony. Średnica poprawna nie cofnięta wszystko w porzdku, wysokie troche niezabardzo ale cóż.

Koszta
    I tu super bo zamknołem sie w 200zł :D

Plany na przyszłośc
    Mam zamiar wsadzić jakieś lepsze głosniki bo obudowa i standy wykonane są naprawde przyzwoicie, aż szkoda ze siedzi w nich takie cóś:D

Foteczki

Pozdrawiam!!!

Fajne!
  • #2 06 Kwi 2007 09:34
    viperlodz2
    Poziom 12  

Bardzo ładna konstrukcja. Widać, że przyłożyłeś się do wykonania.

• #3 06 Kwi 2007 10:31
    b4rt3z
    Poziom 10  

Bardzo fajnie to wygląda, masz może jakieś foty z etapów budowy?

pzdr

• #4 06 Kwi 2007 12:19
    wiewior_kg
    Poziom 26  

Witam. Wykonanie na prawdę bardzo ładne i tu należy się duży plus :). Te przetworniki zmień na jakieś lepsze. Chociażby wymień tego piezaka na coś może z tonsila, jakiś GDWK ?? No i przydały by się zdjęcia z etapu budowy oraz samych głośnikow ;]. Pozdrawiam.

• #6 06 Kwi 2007 14:53
    kivlov
    Poziom 26  

no bardzo ładnie wykonane i nieźle się prezentuje

• #7 06 Kwi 2007 20:07
    crazy_88
    Poziom 42  

Bardzo ładne i estetyczne wykonanie 6/6:)

• #8 09 Kwi 2007 18:28
    gothye
    Poziom 33  

No chłopie ,kawał solidnej roboty widzę tutaj :!: :)

pozdro

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME