Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Opel Astra III H podłaczone czujniki cofania

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Zabezpieczenia -> Opel Astra III H podłaczone czujniki cofania
Autor
Wiadomość
MoMir
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: Zgierz

Post#1 Post autora tematu 07 Kwi 2007 20:09   

Opel Astra III H podłaczone czujniki cofania

Witam Wszystkich:cry:
Otóż po podłączeniu czujników cofania w wersji 6 sztuk
to jest 2 przód i 4 tył.
Wszystko działa gdy jest STOP (sprawny przód) i oczywiście jak załączę wsteczny(sprawny tył) problem pojawia się gdy załączy się światła drogowe wtedy wskazania są, ze przeszkoda jest z tyłu i system krzyczy STOP, STOP i tak do momentu wyłączenia świateł.
Po zdjęciu lewego i prawego klosza z tyłu zauważyłem, że światła stopu i drogowe dwie żarówki świecą się jednocześnie po naciśnięciu pedału stop żarówki stopu zwiększa swoją intensywność świecenia i dlatego jest taki problem.
W tylniej szybie jest dodatkowe światło STOP i dlatego z tego oświetlenia chcę wziąć sygnał stopu.
Nie chcę pruć instalacji samochodu i dokładać dodatkowych przewodów, a jest skrzynka bezpieczników i złącz tuż przy lewej tylniej lampie - domniemam, że ten sygnał STOP z tylniej szyby jest tam ale gdzie. :?:

Szukam schematu Opla Astra III H - nie mogłem go nigdzie znaleść.
Jeśli można to proszę o pomoc.
Z poważaniem :cry::idea:
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Kwi 2007 20:09   

Powrót do góry

manieczek111
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: MOdlin Twierdza

Post#2 08 Kwi 2007 09:19   

Re: Opel Astra III H podłaczone czujniki cofania

http://astra-h.ru/manual.html

http://forum.opel24.com/astra-vt1697.htm

http://astra.autokacik.pl/

ZObacz w tych linkach, na pewno tam jest.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Zabezpieczenia -> Opel Astra III H podłaczone czujniki cofania
Strona 1 z 1