Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Program do redukcji "czerwonych oczu"

tomas; 05 Paź 2003 23:23
  • #1 05 Paź 2003 23:23
    tomas;
    Poziom 10  

Witam

Poszukuje jakiegos programiku do redukcji "czerwonych oczu" i "rozowych ust".

Jestem w posiadaniu Aparatu cyfrowego Mercury 2.1 Pixela.
    Wiem, ze jest to aparat do zastosowan multimedialnych. Zdjecia sa calkiem niezle, ale efekt "czerwonych oczu" i "rozowych ust" jest denerwujacy.

Tak jak napisalem wyzej poszukuje jakiegos progsa do redukcji tych anomali.

pozdrawiam all.

• #2 05 Paź 2003 23:28
    rzuber
    Poziom 20  

byle które ACD See to potrafi [od 4.0 wzwyż].
    Pozdrawiam

• #3 06 Paź 2003 00:48
    Hrabol
    Poziom 25  

Kurde a to nielepiej sobie ilustratora sciagnac i mieszac w tych zdjeciach ale jak chcesz to w srode bede mial jakis najnowszy program KODAKA do takich rzeczy to wrzuce na swoj server tylko mi sie przypomnij na PW

• #4 08 Paź 2003 13:16
    JmL(TM)
    Poziom 24  

MACbartek napisał:
    byle które ACD See to potrafi [od 4.0 wzwyż].
    Pozdrawiam

Ja rowniez polecalbym ACDSee, ale w wersji 5.o [wyszla 6.o, ale nie sprwadzalem]. Tam jest sporo filtrow, m.in. do usuwania czerwonych oczu.

• #5 08 Paź 2003 18:00
    tomas;
    Poziom 10  

Witam
    Gdzie moge zassac ten programik ?
    pozdr.

• #6 08 Paź 2003 18:11
    TadeuszZ
    Poziom 21  

Przede wszystkim staraj się nie robić zdjęć z czerwonymi oczami. To nie trudne jeśli znasz podstawową zasadę. Nie rób zdjęć prostopadle do obiektu tylko z niewielkiego kąta oraz obiekt nie powinien patrzyć Ci w obiektyw. Efekt taki powstaje w przypadku kiedy człowiek znajduje się w ciemnym pomieszczeniu i źrenice są otwarte. Wowczas kiedy lampa błyskowa błyśnie nie zdążą się zamknąć i jest duży otwór źrenicy przez którą ciałko szkliste odbija świetło w kolorze czerwonym. Jeśli zrobisz zdjęcie pod lekkim kątem to kąt odbicia będzie inny i na kliszy nie zarejestruje się czerwonych oczu.
    Pozdrawiam
    TadeuszZ

• #7 08 Paź 2003 22:01
    Hrabol
    Poziom 25  

aparat lapie dno oka i dlatego sa czerwone link wyslalem wiadomoscia prywatna

• #8 08 Paź 2003 22:02
    pablo.k
    Poziom 10  

Corel Photo-Paint,Adobe Photoshop Album,Adobe Photoshop te programy rowniez maja filtry do redukcji czerwonych oczu.Jest jeszcze Foto Office 2,ale nie jestem pewien na 100% czy tam istnieje taka mozliwosc.

Pozdr.

• #9 10 Paź 2003 16:51
    SPEAKERS_XP
    Poziom 23  

Ja z doswiadczenia uwazam ze najlepszym programem ktory ma mozliwosc usuwanie efektu czerwonych oczu jest paintshop Pro 7/8.Polecalbym ten wlasnie program

• #10 12 Paź 2003 16:51
    migol
    Poziom 18  

SPEAKERS_XP: Zgadzam się. PSP jest prostszy od Photoshopa a ma takie same możliwości

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty